Motinos dienos proga – MOTERS premjera su filmu MAMOS NORŲ SĄRAŠAS

Per Motinos dieną pažiūrėkite nuostabų filmą apie mamos meilę: gegužės 7 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas“ – žurnalo ir portalo „Moterispremjera su jaudinančia drama „Mamos norų sąrašas“.

Profesionalaus vakarų Anglijos mediko St John Greene, švelniai savo žmonos vadinamo Singe, parašyta biografinė knyga sujaudino visą Didžiąją Britaniją: jis papasakojo ne apie save, o apie savo sukurtą šeimą, kuriai teko išgyventi skaudžią netektį – dėl nepagydomos ligos mirė jo mylima žmona, dviejų jųdviejų sūnelių motina Kate. Tik po mirties ji paliko mažą stebuklą, kuris išties yra vertas ne tik knygos, bet ir kino ekrano – St John Greene romaną apie savo šeimą ekranizavęs Niallas Johnsonas filmą pavadino taip pat kaip ir knygą: „Mamos norų sąrašas“.

Organizatorių archyvas

Filmo pagrindinė herojė – Keitė Greene, kuriai pasaulyje nebuvo svarbesnių žmonių už du mažus sūnelius ir mylimą vyrą Singe. Kartu jie dalijosi nuostabiu gyvenimu, tačiau viena diena šeimos idilę apvertė aukštyn kojomis: Keitei diagnozuojama nepagydoma krūties vėžio stadija.

Organizatorių archyvas

Skaičiuodama paskutines gyvenimo dienas Keitė sudaro „mamos norų sąrašą“ – patarimų rinkinį mylimam vyrui, padėsiantį jam vienam auginti judviejų sūnus. Šiame sąraše moteris dalinasi savo prisiminimais ir mintimis apie gyvenimą, kokio ji linki sūnums. „Ieškokite keturlapio dobilo“, „Nusivesk vaikus į mylimiausią mamytės paplūdimį“ – paprasti mirštančios moters patarimai, gedintiems berniukams taps didžiausia gyvenimo dovana.

Jaudinanti britų drama „Mamos norų sąrašas“ – tai pagal tikrą istoriją sukurtas pasakojimas apie mirštančią moterį ir paskutines jos pamokas vyrui bei sūnums, kurie netrukus bus priversti gyventi be jos. Tai pasakojimas apie viltį, stiprybę ir begalinę meilę.

Organizatorių archyvas

„Mamos norų sąrašas“ į Lietuvos kino ekranus atkeliaus į gegužės 26 d., bet žurnalas ir portalas „Moteris“ kartu su kino distributoriais „Du kine“ padarė viską, kad jaudinanti drama apie motinos meilę būtų parodyta per Motinos dieną: gegužės 7 d. išskirtinai filmo „Mamos norų sąrašas“ seansai įvyks visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Organizatorių archyvas

https://www.youtube.com/watch?v=xpfRo-W1gM0

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis