Verslininkas N. Nasvytis: žmonės nebenori vienkartinių baldų bei technikos, jie trokšta kurti kokybišką aplinką

Pasak ilgamečio garso technika prekiaujančios bei interjero sprendimus siūlančios įmonės vadovo, Lietuvoje žmonių požiūris į daiktus keičiasi.

Garsas, erdvė, šviesa – būtent su tokiomis idėjomis 25-ąjį sezoną pasitinka išskirtinių baldų, interjero aksesuarų, garso ir vaizdo technikos prekinių ženklų atstovė Lietuvoje „Beola“, kuri Lietuvos nacionalnėje filharmonijoje pristatė metų naujienas ir surengė įspūdingą muzikinį bei vizualinį pasirodymą.

Organizatorių nuotr.

Įmonės veiklos pradžia – 1993-ieji, kuomet buvo pradėta atstovauti danų kompaniją „Bang & Olufsen“, o vėliau ir garsių Vokietijos, Austrijos, Skandinavijos ir Italijos baldų gamintojų ir interjero aksesuarų kūrėjus.

„Pastaruoju metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, žmonių požiūris į daiktus, kuriančius mūsų gyvenamą aplinką, keičiasi. Galbūt pasaulyje vyraujanti greita kaita ir nestabilumas skatina žmones ieškoti tvarumo ir kokybės bent jau artimiausioje, namų, aplinkoje. Žmonės nebenori vienadienių ar vienkartinių baldų bei technikos. Jie trokšta kurti kokybišką aplinką, apsupti save iš tiesų vertingomis patirtimis ir įspūdžiais, o socialiniame pasaulyje – bendrauti su žmonėmis, kurie iš tiesų svarbūs ir įdomūs,“ – besikeičiančias vertybes ir požiūrį, į kurį orientuojasi, pasakoja kompanijos įkūrėjas ir vadovas Naglis Nasvytis.

Organizatorių nuotr.

Pasak N. Nasvyčio, per 25-erius jų gyvavimo metus jau galima kalbėti ir apie naują kartą, užaugusią aplinkoje, kuri buvo kuriama siekiant tvarumo ir įdomių bei kokybiškų dizaino sprendimų, savo namų ir aplinkos nebegali ir nebenori įsivaizduoti kitaip.

Naujo sezono pristatymo renginyje vienas žymiausių šio laikmečio saksofoninkų Petras Vyšniauskas kūrė netikėtas skambesio erdves improvizuodamas su anksčiau įrašytais savo kūriniais ir pasitelkdamas garso technikos šedevrą – naujausias įmonės atstovaujamos danų kompanijos kolonėles, kurias „CES“ išrinko 2016-ųjų metų geriausia inovacija.

Organizatorių nuotr.

Po muzikinio pasirodymo svečiai sulaukė kvietimo į ekspozicijas įmonės salone, kur buvo supažindinti su pastaruoju metu pasaulyje pripažinimo ir apdovanojimų sulaukusiais sprendimais išskirtiniam moderniam interjerui bei kokybiškam gyvenimui.

Vienas daugiausiai svečių dėmesio susilaukusių objektų: pirmą kartą Lietuvoje pristatyti inovatyvūs švedų kompanijos „Flyte“ kūriniai – levituojantys augalai ir lemputės. Lemputes žurnalas „Time“ pripažino geriausia 2016 metų inovacija, o dabar jas įsigyti bus galima ir Lietuvoje.

Organizatorių nuotr.

Daugiau vakaro akimirkų – fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis