Kristupo vasaros festivalyje – įspūdinga jausmų korida

Kasmet vis kitoks, bet kiekvieną kartą kerintis flamenkas, Kristupo vasaros festivalio lankytojus suburs rugpjūčio 20 d. VU botanikos sode.

Čia lauks jausmingas koncertas ir įspūdingas reginys, perteikiantis tarp liūdesio ir džiaugsmo, meilės ir neapykantos, gyvenimo ir mirties banguojančio flamenko emocijas.

Lietuviams puikiai pažįstamas, kompozitorius ir gitaristas Carlosas Piñana pristatys naują programą „Flamenko siela“, kurios kertinė ašis – šokis. Būtent todėl projektui pakvietsta vieną stipriausių Ispanijos flamenko šokėjų – Maise Márquez.

„Alma Flamenca – tai kelionė į pačią flamenko sielą, pasitelkiant įspūdingą Maise Márquez choreografiją ir žadą atimančią judesių ekspresiją“, – atskleidžia programos meno vadovas C. Piñana.

M. Márquez šokti pradėjo vos ketverių, o sulaukusi septyniolikos rankose jau laikė Mursijos konservatorijos diplomą ir kvietimą į flamenko baleto teatrą. Vis tik, talentinga atlikėja šiais pasiekimais nesitenkino. Ryškus choreografės talentas, stipri energetika, charizma bei virtuoziška šokio technika, atsiskleidžiantys originaliuose pasirodymuose, pelnė M. Márquez pasaulinę šlovę.

Kristupo vasaros festivalyje ji dalinsis scena su muzikantais, kurių nuopelnams išvardinti reikėtų ne vieno skyriaus, tačiau taikliausias apibūdinimas – jų gyslomis teka flamenkas. Tuo įsitikinsite vos gitaras palies Carlosas Piñana ir Raineris María Zehetbaueris, balsu mažiausius širdies virpesius perteiks vokalistas Alejandro Villaescusa, o įmantriais ritmais kaitins perkusininkas Miguelis Angelis Orengo .

Įspūdinga jausmų korida naujoje programoje „Flamenko siela“ – rugpjūčio 20 d., sekmadienį, 19.00 val. VU botanikos sode.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis