Merūnas Vitulskis: senieji draugai tarsi savaime išnyra tuomet, kai tau sunkiausia

Giacomo Puccini opera „Bohema“ pasakoja apie draugystę ir pasiaukojimą. Ką tai reiškia, puikiai supranta tenoras Merūnas Vitulskis, šeštadienį, rugsėjo 23 dieną, šioje operoje atliksiantis Rudolfo partiją.

„Už savo populiarumą ir greitai įsibėgėjusią solisto karjerą taipogi turėčiau dėkoti draugams: būtent jie prieš vienuolika metų nusiuntė mano anketą televizijos šou rengėjams. Kai gavau kvietimą atvykti į atranką, namuose Kaune sėdėjau visiškai be pinigų. Tada tie patys trys mokyklos draugai susimetė mano autobuso bilietui ir dar, kad drąsiau būtų, palydėjo mane į Vilnių. Taip ir pasirodžiau sostinėje su visa „sirgalių komanda“. Tiesa, nakvynei Vilniuje pinigų nebeužteko: teko miegoti ant suoliukų“, - prisimena savojo „kelio į žvaigždes“ pradžią M.Vitulskis.

Mokyklos draugai iš Merūno gyvenimo, nepaisant sukurtų šeimų, kelionių po pasaulį ir įsibėgėjusių karjerų, iki šiol neprapuolė. Solistas įsitikinęs, jog draugai, kuriuos gyvenimas tau duoda savarankiško gyvenimo pradžioje, ir būna patys tikriausi. Santykius su vėliau sutiktais žmonėmis vertiname gerokai reikliau.

Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
DELFI / Tomas Vinickas

„Senieji draugai tarsi savaime išnyra tuomet, kai tau sunkiausia, ir jokie atstumai nesugeba to pakeisti. Su draugais, kaip ir šeimoje, būtina atvirai kalbėtis: taip galima išvengti daugybės nelaimių šiais neramiais laikais. Dabar mums dažniau reikalinga būtent moralinė, o ne finansinė draugų parama. Ir tikrai negalėčiau skųstis, kad man tokios paramos trūksta: ar vestuvės, ar laidotuvės, ar krikštynos – mokyklos draugai visuomet šalia“, - neslepia dainininkas.

Šiais metais dėmesio draugams ir šeimai Merūnas galėjo skirti dar daugiau, nes po jį sukrėtusio įvykio, kai grįžusio po gastrolių Italijoje tėvelio nepažino jo paties sūnus, solistas atšaukė daugelį užsienio pasirodymų. Tik rugsėjo pabaigoje po ilgos pertraukos jis kelioms savaitėms vėl išvyks į JAV, kur koncertuos artėjančiam Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtuose renginiuose.

Martynas Aleksa

M.Vitulskio pristatomo personažo Rudolfo draugus „Bohemos“ spektaklio scenoje šeštadienį įkūnys solistai Joana Gedmintaitė, Agnė Stančikaitė, Dainius Stumbras, Šarūnas Šapalas, Egidijus Dauskurdis. Spektaklį diriguos LNOBT muzikos vadovas Robertas Šervenikas.

Martynas Aleksa

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis