Mados vakarėlyje linksminosi pavasariškai pasipuošusios viešnios

Mada besidominčios tinklaraštininkės ir influencerės apžiūrėjo su žymiąja Cindy Crawford bendradarbiaujančio prekių ženklo naujojo sezono kolekciją.

Prekių ženklas „Reserved“ džiaugiasi pavasario ir vasaros kolekcijos veidu pasirinkęs supermodelį Cindy Crawford, taigi šią naujieną pavasariškame vakarėlyje pristatė mūsų šalies tinklaraštininkėms ir influencerėms.

Pastelinių spalvų peizažas ir žvilgnis į 9 –ąjį dešimtmetį – tai mados ikonos C. Crawford pasaulis, kai madingas buvo gigantiškumas ir smalsumas naujovėms: naujai madai, naujai muzikai ir naujoms technologijoms. Greitos mados prekių ženklo kampanija mus grąžina į auksinę erą, kai stiliaus ikonos nebuvo įsivaizduojamos be didelių muzikinių grotuvų, kuriuos nešdavosi rankose, šukuosenų, gausiai supurkštų plaukų laku, ir milžiniškų mobilių telefonų. Pavasario-vasaros kolekcijos centre – miesto pakraštyje šokanti ir saulės apšviesta gražuolė Cindy. Tokį kampanijos pristatymą įkvėpė senųjų muilo operų vaizdai ir filmuose matytos, pasivažinėjimas dideliu sunkvežimiu su paslaptingu vyriškiu, scenos.

Smagios pristatymo akimirkos – fotogalerijoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis