Savaitgalį lankytojai plūdo į kalėdines muges Kaune ir Klaipėdoje

Savaitgalį šimtai lankytojų plūdo į „Didžiasias kalėdines muges“ Kaune ir Klaipėdoje.

Gruodžio vidurys – pats kalėdinių dovanų apsipirkimo įkarštis. Tačiau šventinių idėjų ieškantys pirkėjai plūsta į jau ne tik į prekybos centrus - tūkstančius šiemet sutraukė mugės.

Šį savaitgalį ypatingo dėmėsio sulaukė Kaune ir Klaipėdoje vykusios „Didžiosios kalėdinės mugės“. Maistą, šventinę atributiką ir madą sujungę renginiai abejingų nepaliko.

Miestų arenose tūkstančiai ieškančiųjų dovanų

Šeštadienį Kauno „Žalgirio arena“ 10-16 laikinosios sostinės gyventojus kvietė atrasti kalėdinių dovanų tarp 200 dalyvių. Tuo tarpu Klaipėdoje veiksmas vyko sekmadienį, kur pasirinkimą žadėjo net 300 prekybininkų.

Čia tądien „Švyturio areną“ nuo pat 10 iki 18 val aplankė tūkstančiai. Abi mugės vyko tik po vieną dieną, todėl norintieji rikiavosi jau nuo pat mugių atidarymo, nes pirmiesiems lankytojams čia jau buvo paruoštos dovanos: ne vienas nemokamas leidinys pasiekė kauniečių ir klaipėdiečių rankas.

Pasak prekybininkų, vietų čia sunku jau buvo įsigyti prieš porą mėnesių.

Visus ieškančius dovanų pritraukė idėją viską atrasti vienoje vietoje. Stileivų laukė ir speciali mados zona „Design for life“.

8 miestų projektas

„Didžioji kalėdinė mugė“ - organizatorių festivus.lt 8 miestų projektas. Koncentruotos tematikos renginiai savo kelionę pradėjo jau gruodžio 9 dieną Vilniuje, LITEXPO, gruodžio 10 lankėsi Marijampolėje bei Šiauliuose, gruodžio 16 dieną aplankė Uteną bei Kauną, gruodžio 17 sukvietė Klaipėdą ir Jonavą.

Paskutinė mugė laukia alytiškių – pas juos nemokamas renginys atkeliaus gruodžio 23-ąją. Prieš pat šv. Kūčias lankytojai bus nuo 10 iki 17 val bus kviečiamį į Alytaus areną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis