Teatras apdovanos Metų solistus

Sausio 31 d. 18.30 val. prieš „Sevilijos kirpėjo“ spektaklį LNOBT Didžiojoje salėje įvyks Metų solistų apdovanojimų ceremonija.

Tą vakarą teatre bus paskelbti ir apdovanoti operos ir baleto solistai, 2017 m. spektakliuose sukūrę įspūdingiausius vaidmenis, bei Metų viltys – ryškiausią meistriškumo pažangą pernai atskleidę jaunieji artistai.
Kas taps naujaisiais šių apdovanojimų laureatais, savo posėdyje jau apsisprendė komisija, sudaryta iš LNOBT vadovų ir meno kolektyvų atstovų, teatro rėmėjų, operos ir baleto kritikų.

Kaip įprasta, buvo paskirstyti keturi tradicinių kategorijų apdovanojimai: Metų operos solisto, Metų baleto solisto, Metų operos vilties ir Metų baleto vilties. Visgi komisija nusprendė, jog šįkart tikslinga įsteigti ir penktąjį – Metų įvykio apdovanojimą, taigi bus proga pasveikinti net penkis laureatus.

Organizatorių nuotr.

Visiems jiems bus įteiktos keramikės Violetos Ganusauskienės kurtos skulptūrėlės ir mecenatų įsteigtos piniginės premijos. Metų operos solisto bei Metų įvykio nominacijas remia koncernas „MG Baltic“, Metų baleto solisto – mecenatė Raminta Kuprevičienė, Metų operos vilties – verslininkas Vytautas Stankevičius, o Metų baleto vilties premijos steigėjas pageidavo likti neįvardintas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis