Laimėkite stalo žaidimą, kuris padės pažinti vienam kitą

(1)

Šis stalo žaidimas yra mažas priminimas porai, kad visus nesutarimus galima išspręsti nuoširdžiai ir atviri bendraujant.

Stalo žaidimo gimė iš kasdienybėje pastebėtos problemos. Tokios kaip nemokėjimas darniai poroje bendrauti. O kaip žinia, tai pirmas žingsnis link skyrybų ir ši problema opi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Todėl šis stalo žaidimas yra mažas priminimas porai, kad visus nesutarimus galima išspręsti nuoširdžiai ir atviri bendraujant.


Žaidimo tikslas – padėti geriau pažinti savo antrąją pusę. Žaidimas padės pažvelgti į savo gyvenimą nauju kampu, atviram harmoningam bendravimui, kurio kartais taip trūksta tarpusavio santykiuose.


Pora žaisdama šį žaidimą lavins savo vaizduotę, mokysis išgirsti ir įsiklausyti į antrosios pusės svajones, lavins bendravimą ir žinoma santykius.


Asmeninio albumo nuotr.Žaidimo sudėtyje yra dviejų tipų kortelės klausimai ir užduotys ir klausimai. Klausimų yra 45 kortelės. Uždavinių 25 kortelės. Todėl žaidimą galimą žaisti kelis kartus. Žaidimo trukmė 40-45 min.


Klausimai yra įvairūs varijuoja nuo labai juokingų iki rimtų. Užduotys atliekant reiks fantazuoti ir svajoti taip, lyg kas nors už tai mokėtų. O kai kur kartais teks atskleisti savo neatrastus talentus.


Reikia mesti kubelį, ir žaidimo figūrėle eiti į priekį tiek kiek išriedėjo, ir elgtis pagal nurodytas taisykles. Žaidimą laimėjęs asmuo, pralaimėjusiam asmeniui sugalvoją užduotį, kurią pralaimėjęs asmuo turės atlikinėti visą savaitę.


***


Dalyvaukite konkurse ir laimėkite stalo žaidimą. Laimingojo prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis