Istorija kiekvienai moteriai, kuri šiuo metu jaučiasi pasimetusi gyvenime. Laimėkite 4 knygas!

Psichologė Eglė Zakaraitė pristato 4 dalių knygas „Kaip tapti dama“.

„Kaip tapti dama“ – romanas, skirta visoms Lietuvos panelėms ir moterims. Ši knyga turi savyje didelį potencialą įžiebti kibirkštį moterims tobulėti, siekti savo užmirštų tikslų. Tai knyga apie amžinąsias gyvenimo vertybes, apie niekada nemirštančią viltį, meilę, ištikimybę, skirta toms, kurios kovoja su amžinai egzistuojančiu blogiu.


Knygos siužete pateiktos įžvalgos leis jums patikėti tuo, kad žmogaus gyvenimo kokybė priklauso tik nuo jo minčių, žodžių ir veiksmų. Tai istorija kiekvienai moteriai, kuri šiuo metu jaučiasi pasimetusi gyvenime, kuriai sunku pamiršti praeities klaidas, neleidžiančias jai tobulėti toliau. Pagrindinė knygos herojė visą gyvenimą ieškos atsakymo į klausimą, kaip tapti dama. Tai kas gi yra ta dama?Asmeninio albumo nuotr.Dama – tai savimi pasitikinti, laisva asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi jos nuolatinis asmeninis tobulėjimas. Tai moteris, kuri vienu metu yra atsidavusi savo darbui, vyrui – pavyzdinga žmona, rūpestinga mama savo vaikams. Tai moteris, kuri niekada nepamiršta savos tikrosios „AŠ“. Tai moteris, kuri negyvena pagal sampratą „aš nekuriu tikrovės“, ji nieko nekaltina, jeigu nutinka kažkas blogo, nes supranta, kad ji pati kuria savo rojų žemėje.


Tai naujo prasidedančio amžiaus moteris, kuri, pavargusi nuo dabartinių visuomenėje įsigalėjusių moters elgesio stereotipų ir taisyklių, keičiasi tam, kad taptų iš tiesų laiminga. Ji išmintinga, supratinga, sąžininga sau ir kitiems, atsidavusi šeimai, švelni, trapi ir kartu savarankiška, žinanti, ko nori iš gyvenimo. Juk šiuolaikinėje visuomenėje moterys laiko ne tik visus keturis namų kampus, puoselėja šeimos židinį, bet ir dirba, siekia karjeros aukštumų, valdo verslus, taip dažnai pamiršdamos.Asmeninio albumo nuotr.Dalyvaukite konkurse ir laimėkite 4 knygas „Kaip tapti dama“.

Konkurso laimėtojo knygos lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis