Kodėl geras astrologinis suderinamumas dar negarantuoja ilgo ir laimingo gyvenimo poroje?

Santykiai – viena iš svarbiausių gyvenimo sričių, lemiančių gyvenimo kokybę. Ką daryti, jeigu jie klostosi nesėkmingai?

Vieni ieško atsakymų savyje, kiti kreipiasi pagalbos į atitinkamus specialistus, o treti prašo astrologo patarimo.

Kada verta pasidomėti astrologinėmis prognozėmis ir kaip nepasiklysti suderinamumo teorijose pasakoja Vedų astrologė Lina Šmatavičiūtė.


Kas ir kodėl dažniausiai kreipiasi dėl poros suderinamumo?


Ne paslaptis, jog dažniausiai dėl poros suderinamumo kreipiasi moterys, nes joms santykiai rūpi daug labiau negu vyrams. Pagrindinė vizitų priežastis – trokštamos meilės stygius. Tiesiog jos negauna tokios dėmesio formos, kokios tikisi, tuomet prasideda didelis nusivylimas. Dažniausiai ateina ieškoti atsakymų tada, kuomet byra santykiai arba nuolat kartojasi tos pačios sudėtingos situacijos ir nebežino ką daryti. Taip pat kreipiasi, kai susipažįsta su nauju vyru.


Kaip padėti sau, kuomet santykiai tampa gyvenimo skauduliu?


Tokiais atvejais patarčiau bent mėnesiui pamiršti šį meilės trūkumo jausmą ir kitiems duoti tokią meilę, kokią svajojate gauti, bet nesulaukiate. Reikėtų prisiminti visus savo artimuosius: tėvus, brolius, seseris, draugus ir net gyvūnus bei jiems visiems skleisti tokią meilę, kokią pačios norite gauti. Rodyti jiems dėmesį, nuoširdžiai rūpintis ir apgaubti meilės šiluma. Tai tiesiausias kelias išeiti iš išburto rato ir puikus būdas patikrinti, kiek meilės pati turite savyje. Darykite tai ypač tuo atveju, kai kenčiate, jaučiatės vieniša ir nemylima. Nes tikrasis meilės šaltinis begalinis ir jis yra jūsų širdyje.


Pastebėjau, kad gana dažnai apsilanko stipraus intelekto moterys, kurioms nebepakanka paprastų patarimų ar moteriškumo ugdymui skirtų kursų ir joms reikia stipresnio bei gilesnio gyvenimo pokyčio santykių srityje. Tuomet rekomenduoju labiausiai pasiteisinančius ir asmeniškai išmėgintus būdus: meditaciją, mantrą, maldą, dvasinį šokį, jogos sistemą. Žinoma, kalbu ne apie atsipalaidavimo meditaciją ar sportinę jogą, o apie sąmoningą dėmesio koncentraciją ir gyvybinių jėgų sutelkimą į Aukščiausiąją Sąmonę praktikos metu. Tik reguliarių dvasinių praktikų dėka susiformuoja dvasinis stuburas, tuomet veikiame ir kuriame darnius santykius iš pakylėtos sąmonės būsenos. Tai tampa įpročiu ir neišvengiamai atneša pokyčius. Kasdien skirdamos bent kažkiek laiko sąmoningumo ugdymui bei dvasinėms praktikoms, sukuriame tokį lauką, kuriame kitas žmogus suklūsta ir jo viduje taip pat ateina laikas pokyčiams. Jei žmogus nesikeičia, jis tiesiog pasitraukia iš mūsų gyvenimo ir į jo vietą ateina kitas. Tai neišvengiama. Dvasinių savybių ugdymas ir stiprinimas ugdo išmintį, kuri, mano nuomone, labiausiai reikalinga šiuolaikinei moteriai.


Kas pasak Vedų astrologijos lemia santykių trukmę ir kokybę?


Apie santykius daug galima pasakoti remiantis viena seniausių ir autentiškiausių vedinės astrologijos sistemų – Kuta. Ji sudaryta pagal mėnulio žvaigždynus, t. y. kokiame žvaigždyne (ne zodiako ženkle) gimimo metu buvo mėnulis. Žvaigždynų astrologija egzistavo ne tik senovės Indijoje, bet ir Babilone bei Egipte. Kaip žinome, mėnulio kelias dangumi aplink žemę nusėtas žvaigždynais. Remiantis mitologija, kiekvieną parą mėnulis aplanko vieną iš savo 27 „žmonų“, t. y. svečiuojasi vis kitame žvaigždyne, kurie Vedų astrologijoje vadinami nakšatromis.


Kiekviena nakšatra – tai Dievybės buveinė, turinti savitą, tik jai būdingą energiją, vadinamą šakti. Vadinasi, kiekvienas poroje turės skirtingą temperamentą ir energetiką bei jos autentišką išraišką. Nakšatrų (žvaigždynų) energijų tarpusavio suderinamumas, remiantis Kuta sistema yra poros suderinamumas, nulemiantis jos likimą.


Pagal mėnulio padėtį (gimimo metu) viename iš 27 žvaigždynų yra apskaičiuojamas mums skirtas gyvenimo laikas iki 120 metų. Šis laikotarpis rodo, kaip klostysis įvykiai mūsų gyvenime. Mėnulio padėtis gimimo metu nulemia labiausiai tikėtiną gyvenimo scenarijų. Todėl moters ir vyro mėnulio žvaigždynų suderinamumas atskleidžia, kaip klostysis poros santykiai, jei jie bus kartu. Vadovaujantis šia sistema galime sužinoti poros likimą: ar jų bendras gyvenimas bus darnus ir vaisingas.


Svarbu atkreipti dėmesį, kad kiekvieno gimimo horoskopas ir gyvenimo kelias labai individualus. Suderinamumui reikia išanalizuoti abu horoskopus atskirai, nes kiekvieno gebėjimas kurti ir išlaikyti santykius yra skirtingas. Tai padeda padaryti taip vadinamos skaistumo jogos, kurioms senovės astrologai skirdavo atskirą skyrių. Šios, taip vadinamos jogos, atskleidžia moters ir vyro charakterius, ar jie yra linkę būti kategoriški ir nesukalbami, per daug valdingi bei kontroliuojantys, kupini nepagrįstų baimių. Jogų dėka matosi, ar žmogus atlaidus, švelnus, rūpestingas, emociškai prieraišus ir pan.


Senoji Jyotish astrologija turi atskiras išvestines vargas (horoskopus) – atskirą santykiams kurti, santuokai. Geri planetų deriniai jose garantuoja ilgalaikę santuoką. Kartais būna taip, kad moteris turi ne vieną vyrą savo gyvenime, santykiai dažniausiai geri, bet nė vienas nenori jos vesti. Tuomet atsakymo reiktų ieškoti santuokos horoskope. Joje galime matyti, ar vyras yra linkęs imtis atsakomybės ir įsipareigoti. Vyro atveju – ar moteris palaiko jo pasirinktą gyvenimo kelią.


Taip pat svarbu išnagrinėti, ar gimimo horoskopas sutvertas santuokai, ar tikėtinos skyrybos, o gal net matosi našlystės tema. Be to, didelę įtaką turi kiekvieno iš poros asmeninis laikotarpis, remiantis mėnulio padėtimi ir kitomis prognozavimo sistemomis. Jei vieno iš jų laikotarpis bus itin nepalankus santuokai, tikėtinas atitolimas, niūrios mintys apie skyrybas ir pan. Tai persiduos kitam partneriui ir geras suderinamumas negelbės, ypač jei pora kartu nepasiryš apsilankyti pas santykių specialistą.


Jei yra bent mažytis noras išgelbėti santykius, verta kreiptis profesionalios pagalbos, ieškoti atsakymų. Sudėtingas laikotarpis netruks amžinai. Poros santykių raidą galima matyti kiekvieno horoskope individualiai, remiantis prognozavimu. Svarbu suprasti, kad vienam tai gali būti „daugiau negaliu, skirsiuosi“, o kitam – „viskas normaliai, nesuprantu, kas čia blogai“. Taip yra dėl to, kad kiekvieno mūsų horoskopai yra skirtingi. Juose matome individualų charakterį, o planetų deriniai atspindi, kas mes esame ir ką gyvenime gauname už tai. Kiekvienas poroje gauna skirtingas pamokas ir labai svarbu tai suprasti. Tiksliausi duomenys gaunami, kuomet atskirai apsilanko tiek moteris, tiek vyras, o vėliau, jeigu reikia, kartu ateina į suderinamumo konsultaciją.


Ar būtina žinoti abiejų partnerių tikslius gimimo laikus?


Dažniausiai būna, kad santykiais labiausiai domisi moterys. Joms labiau nei vyrams rūpi, kodėl nepavyksta išsaugoti ilgalaikius, darnius ryšius. Moterys nori žinoti, kada susituoks ar susilauks vaikų. Kai jos nusivilia santykiais, kreipiasi pas astrologą, norėdamos sužinoti, ar su šiuo vyru joms pakeliui. Tuomet galima pagelbėti, net jei nėra žinomas tikslus vyro gimimo laikas. Ši sistema grįsta mėnulio žvaigždynų poveikiu, o viename žvaigždyne mėnulis išbūna apie parą. Taigi, dėl to pakanka žinoti bent apytikslį vieno iš poros gimimo laiką. Senovėje žmonės žinodavo vienas kito mėnulio žvaigždynus ir vien tik jais remiantis, nusakydavo ar porai kartu pakeliui.


Kada neverta išsigąsti blogo astrologinio suderinamumo?


Tikriausiai kiekvienas iš mūsų žino istorijų, kuomet tėvai ar seneliai perspėjo jaunuosius, kad nesituoktų, bet šie nepaklausė ir susituokė, o vėliau išsiskyrė. Taip ir astrologas gali pasakyti, ką mato ir perspėti. Mano mokytojas Ernst Wilhelm sako, kad klientui turime padėti ir pasakyti, ar galima likti kartu su šiuo žmogumi, ar geriau bėgti tolyn.


Bet, kaip žinia, ne visi yra tokie sąmoningi, kad priimtų tokią informaciją. Reikia suprasti, jog žmonės turi patirti ir išgyventi blogas patirtis santykiuose bei gyvenime, nes kitaip jie nebus pasiruošę priimti bei suvokti naujas tiesas ir negalės pereiti į kitą gyvenimo etapą be šios negatyvios patirties. Todėl ir sakoma, kad blogas suderinamumas negarantuoja, jog pora neliks kartu. Suderinamumas gali būti silpnas, remiantis Kuta taškų sistema, o asmeniniai laikotarpiai geri, rodantys santuoką. Tuomet tik ilgiau kartu pagyvenus atsiskleis visi kiti suderinamumo niuansai. Svarbu suprasti, kad kiekvienas atvejis labai unikalus ir reikalauja atskiro tyrimo.


Remiantis Kuta sistema galime matyti stiprias kliūtis, kurios trukdo porai būti kartu. Tai gali būti abiejų mėnulių žvaigždynų nesuderinama energija, kuri stumia vieną nuo kito tolyn, įvairios nesėkmės: skurdas, vaikų praradimas ar jų neturėjimas, klajokliškas gyvenimo būdas, nuolatinis nesaugumo jausmas, per didelis pasiaukojimas. Moteris dažniausia vargina taip vadinama Stree Deergha, kuomet poroje ji turi nuolat imtis aktyvaus vaidmens ir viską organizuoti, o vyrui gerai taip, kaip yra. Kiti dažnai vargsta dėl temperamentų nesuderinamumo: aršių barnių, per didelio emocionalumo.


Kiekvienas žvaigždynas turi savo asmeninį gyvūną, remiantis juo nustatomas poros lytinis suderinamumas. Nors ir keistai skamba, bet tai tikrai veikia. Kiekvienas gyvūnas yra skirtingo dydžio, moteriškos arba vyriškos lyties. Gyvūnai atspindi mūsų pasąmoninį, labiau pirminiais instinktais paremtą elgesį.


Nežinančiam iš pirmo žvilgsnio ši Kuta suderinamumo sistema gali pasirodyti gana keista ar nesuprantama. Bet ji iš karto atskleidžia silpniausias arba stipriausias poros suderinamumo vietas. Papildomai visada galima išnagrinėti abiejų horoskopų planetų suderinamumą, kuris yra įprastas vakarų astrologijoje.


Kodėl geras poros suderinamumas nesuteikia ilgos draugystės garantijų?


Kaip minėjau, iš esmės gimimo horoskopas gali būti neskirtas santuokai arba rodyti gana stiprius charakterio trūkumus: didelį ego, niekaip nepatenkinamus emocinius poreikius, stiprų kategoriškumą ir pan. Remiantis prognozavimu gali būti laikotarpis skirtas išbandymams. Todėl geras suderinamumas nėra ilgalaikių ir gražių santykių garantas. Svarbu nepamiršti, kad kiekvieną akimirką galime rinktis, kaip elgtis, kad keistųsi mūsų patirtys ir gyvenimas. Jei kažkokių savybių, kurios padėtų kurti darnius santykius neturime, jas reikia ugdytis. Visada padeda nuoseklios ir kryptingos dvasinės praktikos, jos daro stebuklus.


Ko galima tikėtis iš Vedų astrologinės analizės?


Rekomenduoju daugiausia tikėtis iš savęs paties, nes per daug stiprūs lūkesčiai gali atnešti nusivylimą, ypač jei žmogus labai pasimetęs savo gyvenimo kelyje ir jam trūksta racionalumo. Bet matau ir tikiu, kad žmogus visada kreipiasi tiksliai tada, kai reikia, net jei pats to gerai ir nesupranta. Gyvenimo jėga jį suveda su reikiamu astrologu ar kitu konsultantu ir jis gauna reikiamus atsakymus.


Vienareikšmiškai atsakyti, „kada verta“ kreiptis į astrologą – negalima, nes dalis ateina tiesiog iš smalsumo. Geriausia tuomet, kaiyra aiškus pajautimas ir noras pažinti daugiau. Astrologinė konsultacija įneša daugiau aiškumo ir ramybės. Tai asmeninė mano ir kolegų patirtis.


Parengė Rūta Steponavičienė


https://astrosielai.lt/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis