Laimėkite šampūną, kuris padės įveikti plaukų slinkimą. Laimėtojai

Skundžiatės silpnais, slenkančiais plaukais?

Laimėtojai


Ugnė B.

Romualda M.

Evelina B.


Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.


****


Nustatyti vieną plaukų slinkimo priežastį sunku. Yra net keli laikiną ar nuolatinį slinkimą lemiantys veiksniai. Tai nutinka dėl amžiaus, paveldimumo. Įtakos turi ir hormoninis disbalansas, stresas, užteršta aplinka. Sutrikus galvos odos kraujotakai plaukams trūksta reikiamų medžiagų ir jie silpnėja. Netekę gyvybingumo plaukai tampa gležni ir neelastingi.


Tokiu atveju padėti gali KLORANE „Stiprinamasis šampūnas“ su chininu ir B vitaminų kompleksu nuo plaukų slinkimo (200 ml).Gamintojo nuotr.Chininas, išgautas iš chininmedžio žievės, – alkaloidas su stimuliuojančiosiomis ir atkuriamosiomis medžiagomis, kurios stabdo plaukų slinkimą. Derinyje su su B grupės vitaminais (B5, B6, B8) chininas stimuliuoja kraujotaką, skatina galvos odos mikrocirkuliaciją, būtiną plaukų augimui, suteikia energijos negyvybingiems plaukams.


Stiprinamasis šampūnas padeda skatinti plaukų augimą ir stiprina pavargusius plaukus.


Įsigyti galima visose didžiosiose šalies vaistinėse bei jų internetiniuose puslapiuose. Draugiškas aplinkai.


Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/A-Derma-Lietuva-379532696017628/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARB0hnzu71gpmTLuqMmvknKweVuV3bDVbaxXbL2vYVbffomeVPvobZgEvSuVpeXv0n6gOOt7r97iGThm


Užpildykite anketą ir laimėkite KLORANE „Stiprinamąjį plaukų šampūną“ su chininu ir B vitaminų kompleksu. Apdovanosime 3 konkurso dalyvius.


Prizas bus išsiųstas į namus.

Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis