Erotinis romanas. Laimėtojai

„Visuomet sakiau ir sakysiu, kad knygos – tai lengviausias būdas pabėgti nuo realybės“, – sako rašytoja Donata Kontenienė (31 m.).

Laimėtojai:


Raminta M.

Neringa Z.

Mristina M.


Kaip atsiimti knygą, pranešime el. laišku.


***


Naujausia skaitytojų jau įvertintų romanų „Septynetas“, „Septynetas. Amžinai tavo“ ir „Barakuda“ autorės knyga „Kažkas naujo, arba 47A“ nukelia į Niujorką.Leidyklos BALTO nuotr.„Nežinau kodėl, bet vieną dieną prieš akis iškilo vaizdas – Niujorkas, žiema, sninga. Ir vyras, kuriam gyvenime viskas atsibodo ir kuris net neabejoja, kad viską galima nusipirkti... Sėdau rašyti. Visada žinau, kaip knyga prasidės ir kokie bus paskutiniai jos žodžiai. Kaip klostysis pasakojimas, net nenutuokiu. Mano herojai gyvena savo gyvenimus, o aš juos tiesiog aprašau“, – kvatoja Donata.


„Kažkas naujo, arba 47A“ pagrindinis herojus – turtuolis Danielis Silveris, kuriam pabodo aukštuomenės gyvenimas, prabangos teikiami malonumai ir perkamos moterys. Jis norėtų ko nors visiškai naujo. Tik – ko? Atsakymu į šį klausimą netikėtai tampa ugniaplaukė Juma iš Arizonos. Galbūt kada nors ji bus garsi menininkė. O kol kas ieško padavėjos darbo, kad galėtų sumokėti už mažo butuko Brukline nuomą ir savo vaikino alų. Juma nuoširdi, paprasta, nesugadinta... Būtent tokia, kokios išlepęs milijonierius dar nebuvo sutikęs. Ir Danielis Silveris sukurpia tobulą planą, kaip gauti tai, ko nori. Tačiau tobulame savo plane jis kai ko nenumatė.


***


Užpildykite anketą ir laimėkite D. Kontenienės romaną „Kažkas naujo, arba 47A“. Apdovanosime 3 konkurso dalyvius.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.

Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis