Laimėkite garsios lietuvių rašytojos sukurtą meilės romaną. Laimėtojai

Ramunės Lė slapyvardžiu prisidengusi žinoma Lietuvos rašytoja pristato pirmąją trilogijos „Vestuvių fėjos“ dalį „Julija“ (išleido BALTO leidybos namai).

Laimėtojai:


Rasa R.

Sigita V.

Andžela M.


Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.


***„Aš patiriu didžiulį malonumą rašydama meilės romanus, o skaitytojui linkiu patirti skaitymo malonumą be jokių su ankstesne autoriaus kūryba susijusių lūkesčių, nebandant ieškoti asmeninių detalių, – savo sprendimą pasirašyti knygą slapyvardžiu paaiškina autorė. – Pasaulyje įprasta, kad rašytojai, kuriantys žanrinę literatūrą, susigalvoja slapyvardžius, ir net ne po vieną. Tai reikalinga tam, kad skaitytojas iškart žinotų, kokio pobūdžio romano tikėtis iš autoriaus.“Leidyklos BALTO nuotr.„Vestuvių fėjos“ – tai renginių organizavimo įmonė, kurią įsteigia trys kažkada buvusios neišskiriamos draugės iš mažo Lietuvos miestelio, po kelerių metų pasimačiusios klasės susitikime. Elena – fotografė, Indrė – floristė ir dekoratorė, o Julija jau kurį laiką svajoja užsiimti švenčių organizavimu. Trys draugės pasiryžusios rengti nepamirštamas meilės šventes kitiems, tačiau nežino, kad jų laukia daugybė išbandymų ir ne mažiau gražių patirčių.


Pirmoji trilogijos dalis skirta Julijai. Tame pačiame klasės susitikime pasirodo Marius – prieš dešimtmetį paslaptingai dingęs Julijos mylimasis, kurio jai taip ir nepavyko pamiršti. Tačiau išskirtinį dėmesį ima rodyti ir kitas klasės draugas – Ričardas. Kurį pasirinks kadaise sudaužyta Julijos širdis? Susivokti nepadeda nei „Vestuvių fėjų“ kūrimo rūpesčiai, nei pirmųjų renginių jaudulys. Visa laimė, kad šalia – ištikimos draugės.


***

Užpildykite anketą ir laimėkite romaną „Julija“. Apdovanosime 3 konkurso dalyvius.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.

Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis