Kur slypi gražios odos paslaptis? Laimėkite ir sužinokite!

Jūsų odos grožis ir savijauta – tik Jūsų pačių rankose.

Jaučiate, kad odos būklė – ne tokia, kuri Jus džiugintų. Galbūt tai – karštos vasaros palikimas, o gal oda dar nespėjo prisitaikyti prie oro temperatūros pokyčių?


Nedelskite, nelaukite. Išbandykite maisto papildą „Skin Care Collagen Filler“. Šio maisto papildo sudėtyje yra jūrinės kilmės kolageno, standartizuotų granatmedžių vaisių, pomidorų, juodųjų pipirų ekstraktų, astaksantino (iš dumblių), vitamino C. Medžiagos, esančios „Skin Care Collagen Filler“ sudėtyje, per kraujotaką patenka į įvairius kūno audinius, taip pat ir į veido odos struktūras.Gamintojo nuotr.


 

Kolagenas – tai siūlų pavidalo baltymas, kuris sudaro 75–80 proc. struktūrinių odos elementų svorio, todėl jo kiekio ir būklės pokytis organizme atsispindi odos išvaizdoje. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.


Taip pat svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


***


Dalyvaukite konkurse – užpildykite anketą ir laimėkite po 2 (dvi) maisto papildo „Skin Care Collagen Filler“ pakuotes (po 60 tabelčių). Penkiems laimingiesiems maisto papildą išsiųsime Jūsų nurodytu adresu į namus.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.

Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis