Knyga, padarysianti esminį perversmą jūsų gyvenime. Laimėkite!

G.Keller, J.Papasan knygoje „Tik vienas dalykas“ pristatoma paprasta ir labai veiksminga koncepcija, kaip sutelkti savo dėmesį bei pastangas į tai, kas svarbiausia jūsų asmeniniame ir darbiniame gyvenime.

Sutelkdami savo energiją į vieną (svarbiausią) dalyką konkrečiu metu, žmonės gyvena pilnavertį bei prasmingą gyvenimą, mesdami svorį ir gerindami savijautą, kildami karjeros laiptais, stiprindami savo finansus, siekdami savo svajonių ir puoselėdami stipresnį ryšį santuokoje bei stiprindami asmeninius santykius. Šią metodiką galima pritaikyti ir darbinėje veikloje – ji padeda įmonių darbuotojams būti produktyvesniais grupėse, mokymuose, o pardavimų komandoms – padidinti pardavimus.


Sparčiu greičiu besisukantis gyvenimo ritmas vis dažniau priverčia jus ieškoti būdų, kaip mažiau blaškytis ir patirti mažiau triukšmo. Kasdieninis nepaliaujantis elektroninių laiškų, tekstų, žinučių, pranešimų ir susitikimų srautas blaško jus ir kelia stresą. Šeimos ir darbo poreikiai reikalauja jūsų indėlio bei laiko. Ir kokia kaina? Prastas darbas, praleisti terminai, mažesni atlyginimai ir daug streso.


Iš tiesų norėtumėte geresnio gyvenimo būdo, daugiau našumo savo darbe, didesnių pajamų. Jūs norėtumėte daugiau pasitenkinimo iš gyvenimo ir daugiau laiko sau, savo šeimai ir draugams.Leidėjų nuotr.Knyga „Tik vienas dalykas“ jus išmokins:

  • nepasimesti chaose,
  • pasiekti geresnių rezultatų per trumpesnį laiką,
  • įgauti pagreitį link savo tikslo,
  • sumažinti stresą,
  • siekti labai didelių tikslų,
  • atstatyti savo energiją,
  • nepamesti kelio dėl takelio,
  • aiškiai žinoti, kas svarbu Jums.


Šios knygos pagalba jūs pasieksite įspūdingų rezultatų visose jūsų gyvenimo srityse – asmeniniame, šeimos, dvasiniame, darbe.Leidėjų nuotr.Kas yra tas vienas dalykas, kurį padarius visa kita bus paprasčiau arba nebūtina?


Gary Keller – bestselerio, užėmusio pirmą poziciją „Wall Street Journal“ sąraše, autorius nustatė, kad už kiekvieno sėkmingo asmens stovi jų vienas dalykas. Jis yra tarp jūsų ir jūsų tikslų. Jis yra apie tai, kaip pasiekti ypatingų rezultatų visose gyvenimo situacijose.


Knyga „Tik v1enas dalykas“ (angl. The1Thing) pasirodė daugiau nei 400 nacionalinių perkamiausių sąrašuose, įskaitant „Wall Street Journal“, „NewYork Times“ ir „USA Today“. Ji laimėjo 12 knygų apdovanojimų, buvo išversta į 30 kalbų, buvo tarp top 5 geriausių verslo knygų „Hudson's Booksellers“ 2013 metais ir tarp top 30 geriausių verslo knygų „Executive Book“ sąraše 2013 metais. Įtraukta į top 100 geriausių visų laikų verslo knygų Goodreads sąrašą. Jau dabar šios knygos parduota virš 1.5 miliono egzempliorių.Leidėjų nuotr.Ženkite žingsnį link savo svajonių pasiekimo!


Užpildykite anketą ir laimėkite G.Keller, J.Papasan knygą „Tik vienas dalykas“. Apdovanosime 3 konkurso dalyvius.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis