Jūsų plaukų grožiui ir spindesiui – populiarių vitaminų plaukams guminukai. Laimėtojai

Gražių plaukų paslaptis – ne tik jų priežiūros priemonės, tačiau ir maisto papildai!

Sveikiname


Margarita L.

Jurgita L.

Daiva B.

Erika J.

Sigita P.


Maisto papildai bus išsiųsti Jums į namus.


***


Po vasaros skundžiatės susilpnėjusiais, lūžinėjančiais plaukais? Žinoma, karštas oras paliko savo žymę, tad dabar svarbu atkurti normalią plaukų būklę ir grąžinti jiems gyvybingą spindesį.


Tad kviečiame išbandyti naujieną – maisto papildą Hair Volume GUMMIES“. Tai – populiarių vitaminų plaukams „Hair Volume“ guminukai.„Hair Volume Gummmies“
„Hair Volume Gummmies“
Gamintojo nuotr.


 

„Hair Volume GUMMIES“ guminukai ypač tinka tiems, kam sunku ar negali praryti įprastų tablečių, kapsulių. Patikėkite, taip paprasta suvartoti maisto papildo dar nebuvo. Švelnus guminuko aromatas, malonus skonis užtikrina, kad Jūs tikrai nepamiršite sukramtyti jo kiekvieną dieną.


Maisto papildo sudėtyje yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, maitinantis plaukų folikulus. Guminukai gaminami iš asiūklių, sorų ekstraktų, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, kuriame randama biologiškai aktyvios medžiagos procianidino B-2. Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Asiūklių ekstraktas – natūralus silicio šaltinis. 


Žinoma, visada svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.


Norite išbandyti maisto papildą „Hair Volume GUMMIES“? Užpildykite anketą ir laimėkite „Hair Volume GUMMIES“ buteliuką, kuriame – net 60 vnt. guminukų. O išbandžius paprašysime aprašyti savo įspūdžius ir jais pasidalinti su moteris.lt skaitytojais.


Laimėtojams maisto papildą išsiųsime į namus.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis