Kai neapykanta virsta meile... Laimėkite ir skaitykite

Viskas prasidėjo nuo pažado draugei gimtadienio proga įteikti trumpą istoriją.

Tokį prašymą išgirdusi australė Sally Thorne linktelėjo galva ir tepaprašė žodžio, kuris įkvėptų pasakojimą. Kai išgirdo „atpildas“, mintyse iškart iškilo scena: biure vienas priešais kitą sėdi vyras ir moteris, sekantys kiekvieną kito žodį ar judesį...


Sally Thorne sėdo į galvą šovusios istorijos užrašyti. Ji siekė, kad herojų dialogai būtų įtraukiantys, primintų tikslius smūgius prie stalo teniso stalo. Po šešių savaičių pirmasis rankraštis buvo baigtas. Jis neatsidūrė šiukšliadėžėje, į kurią patekdavo ankstesnieji, o buvo tobulinamas, kol tapo knyga. 2016 metais pasirodęs debiutinis romanas „Nekenčiu tavęs!" tapo USA Today bestseleriu, jo leidimo teisės parduotos daugiau kaip 25 šalims. Jo siužetas sudomino ir Holivudą – pagrindiniai vaidmenys patikėti aktoriams Lucy Hale ir Robbie Amelliui.


Romano „Nekenčiu tavęs!" herojai Liusė Haton ir Džošua Templmenas nekenčia vienas kito. Ne šiaip nemėgsta. Ne šiaip nenoromis patveria. Nekenčia. Ir begale ritualinių pasyviosios agresijos veiksmų nesidrovi parodyti, ką jaučią, juk sėdi vienas priešais kitą ir yra leidybos bendrovės generalinių direktorių vyriausieji padėjėjai. Liusė nesupranta Džošuos bedžiaugsmio, griežto, skrupulingo požiūrio į darbą. Džošuai akivaizdžiai nepatinka Liusės laisvo stiliaus drabužiai, keistybės ir į motinos Teresės panėšinti elgsena. Kai abu ima siekti to paties paaukštinimo, interesų konfliktas pasiekia viršūnę. Ir kai naujausias žaidimas ima grėsti svajonių darbui, Liusė atsisako trauktis... Įtampa tarp varžovų tuoj tuoj sprogs, bet Liusė suvokia gal ir nejaučianti Džošuai neapykantos. Jis, ko gero, irgi. O gal tai viso labo naujas žaidimas.Leidyklos BALTO nuotr.„Neapykanta stulbinamai panaši į meilę", – sako Liusė Haton, negalinti pakęsti kolegos, vyriausiojo generalinio direktoriaus padėjėjo Džošuos. Kūrinio pabaiga nuspėjama, bet kaip smagu link jos keliauti", – pastebima šio romano recenzijoje „People“.


****

Užpildykite anketą ir laimėkite Sally Thorne romaną „Nekenčiu tavęs!”. Apdovanosime 2 konkurso dalyvius.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis