Indijos kvapų, spalvų ir tradicijų prisodrinta meilės istorija – laimėkite ir skaitykite!

Amerikietė Sejal Badani užaugo girdėdama pasakojimus apie savo indiškas šaknis ir močiutę, kuri mirė labai jauna.

„Visada žinojau, kad turiu parašyti apie ją istoriją“, – tvirtina rašytoja, pristatanti „USA Today“ ir „The Washington Post“ bestseleriu tapusį romaną „Istorijų pasakotojos paslaptis“ (lietuviškai knygą išleido BALTO leidybos namai).Leidyklos BALTO nuotr.Jau vaikystėje Sejal Badani girdėjo pasakojimą, kaip jos mama vos dvejų liko našlaitė: „Močiutei įgėlė uodas, ji susirgo encefalitu. Aplinkiniai manė, kad staiga jauną moterį pakirtusi liga – velnio apsėdimas. Kaip ir mano romano herojė, ji buvo pririšta prie medžio ir mušama. Jos mirtis sugriovė šeimą, tragediją palietė ir kitas kartas.“ Tai buvo tik širdį spaudžiančios istorijos užuomazga. Prieš sėsdama rašyti šio romano Sejal Badani kelerius metus gilinosi į istorinius šaltinius, norėjo kuo tiksliau atkurti paveikslą, kokia buvo Indija 1930-1940-aisiais.


Romano pasakojimas prasideda šių dienų Niujorke. Žurnalistė Džėja po trečio persileidimo visiškai palūžta, jos santuoka ima byrėti. Gelbėdamasi nuo skausmo ji keliauja į tėvų gimtinę Indiją, kur tikisi ne tik surasti ramybę, bet ir išsiaiškinti, kodėl mama visą gyvenimą buvo apimta nepaaiškinamo liūdesio ir nė karto į Indiją negrįžo – net atsisveikinti su mirštančiu tėvu.


Indijoje Džėja sutinka Ravį, buvusį senelės tarną ir ištikimą draugą. Jo papasakota istorija atveria šeimos paslapčių lobyną, kurio didžiausias brangakmenis – Džėjos senelė Amiša. Tais laikais, kai šalį valdė britai, Amišai buvo lemta tapti klusnia žmona ir gera motina. Tačiau jauna moteris troško daugiau: jos galvoje gimdavo nuostabūs pasakojimai ir ji svajojo užrašyti juos anglų kalba, kurios išmokti galėjo tik britų mokykloje. Bet kaip siekti savo svajonės, kai tam prieštarauja negailestingi papročiai ir net šeima? Su dešimtmečius saugota Amišos paslaptimi Džėja gauna neįkainojamą palikimą. Ir jos gyvenimas jau niekada nebebus toks, koks buvo...


***


Užpildykite anketą ir laimėkite Sejal Badani knygą „Istorijų pasakotojos paslaptis“. Apdovanosime 2 konkurso dalyvius.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis