Ekologiškos valymo priemonės – jūsų ir mūsų namų išsaugojimui. Laimėtojai

Mums rūpi ekologija. O Jums?

Laimėtojai:


Miglė G.

Fausta K.

Edita P.

Ieva R.

Rita J.


Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.


***


Mokslininkai teigia, kad klimato atšilimas vyksta greičiau, nei buvo prognozuota, ir ragina visokeriopais būdais prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo. Vienas iš tokių būdų – naudoti ekologiškas ir aplinką tausojančias valymo priemones.


„Klar“ – tai veiksmingų, ne tik maloniu kvapu, bet ir ekologiškumu išsiskiriančių namų švaros produktų linija. Skandinavijoje gaminamų produktų kvapai primena šiaurietiškos gamtos dvelksmą: švelnus kviečių, pušyno ar kadagių kvapas toks malonus, kad namus norėsite valyti vėl ir vėl.


Tai ne tik ekologiškas ir draugiškas aplinkai bei vartotojui sprendimas, tačiau ir tvaraus gyvenimo būdo pasirinkimas, nes produktų pakuotės gaminamos iš perdirbamo plastiko, gamyboje naudojami vien pilnai atsinaujinantys energijos šaltiniai, produktų formulės kuriamos atsakingai rūpinantis planetos ištekliais ir aplinkosauga, jų sudėtyje nėra gamtai kenkiančių chemikalų. Tai patvirtina ir „Nordic Swan“ sertifikatas – oficialus penkių Šiaurės šalių aplinkosaugos ekologijos ženklas, įrodantis, kad ekologines ir aplinką tausojančias nuostatas atitinka ne tik galutinis produktas, bet ir visa gamybos grandinė. Taip pat „Klar“ produktai žymimi „Vegan“ ženklu.


Tai efektyvi ir ekologiška alternatyva įprastiems namų valikliams. Mes tikime, kad aplinkosauga – bendras visų rūpestis, nes net paprasti veiksmai gali padėti išsaugoti mūsų planetą.


Užpildykite anketą ir išbandykite „Klar“ valymo priemones ir įspūdžiais pasidalinkite su visais moteris.lt skaitytojais . Net 5 laimingiesiems padovanosime po tris „Klar“ priemones: indų ploviklį, vonios paviršiaus valiklį ir skystą skalbimo priemonę.


Dalyvaukite ir laimėkite šias „Klar“ valymo priemones:


* „Klar“ indų ploviklisGamintojo nuotr.Jis puikiai šalina riebalus ir kitus nešvarumus. Dermatologų patikrintas, nedirgina jautrios odos, ekologiškas, tinka veganams, be dažiklių, pakuotė gaminama iš 100 % perdirbto plastiko. Indų ploviklis maloniai kvepia imbieru ir dobilais.


* Vonios paviršių valiklis


Gamintojo nuotr.


Agurkų ir rasakilos kvapo vonios valiklis efektyviai valo kalkes, vandens nuosėdas, muilo likučius, kitus vonios kambario paviršių nešvarumus. Produktas pagamintas iš kruopščiai atrinktų medžiagų, be nereikalingų chemikalų. Ekologiškas, tinka veganams, be dažiklių, pakuotė gaminama iš 100 % perdirbto plastiko. Valiklis paženklintas „Nordic Ecolabel“ ekologijos ženklu.


* Skalbimo priemonėGamintojo nuotr.


Agrastų ir plukių kvapo skalbiklis – švelnus Jums ir Jūsų drabužiams, negailestingas purvui ir dėmėms. Kruopščiai atrinkti ingredientai užtikrina visų tipų spalvotų ir baltų tekstilinių audinių efektyvų skalbimą. Dermatologų patikrintas, nedirgina jautrios odos, ekologiškas, tinka veganams, be dažiklių, pakuotė gaminama iš 100 % perdirbto plastiko. Produktas pažymėtas „Nordic Ecolabel“ ekologijos ženklu.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis