Kaip paprastais būdais atkurti pažeistą mikrobiomą ir išvengti sveikatos problemų. Dalyvaukite ir sužinokite!

Leidykla „Briedis“ pristato serijos „Sveikatos enciklopedija“ naujieną – dr. Martino Blaserio knygą „Nykstantys mikrobai“.

Joje remdamasis įvairiausiais tyrimais medicinos mokslų daktaras paaiškina, kas sukelia šiuolaikines ligas.


Vis daugiau žmonių serga įvairiomis lėtinėmis ligomis. Nepaisant medicinos pažangos, per kelis pastaruosius dešimtmečius situacija stipriai pablogėjo. Mus kankina paslaptingas rinkinys, kurį autorius M. Blaseris vadina „šių laikų rykštėmis“: vaikų ir suaugusiųjų nutukimas, diabetas, astma, šienligė, alergija maistui, refliuksas, vėžys, celiakija, Krono liga, autizmas, egzema. Labai didelė tikimybė, kad jūs, jūsų giminaitis ar pažįstamas kenčia nuo šių ligų. Tačiau kitaip nei mirtinas praėjusio amžiaus maras, kuris kirsdavo aukoms staiga ir stipriai, pastarųjų dienų lėtinės ligos pamažu, ilgus dešimtmečius griauna savo aukų gyvenimo kokybę.


„Manau, kad ateityje bus dar blogiau. Kaip vidaus degimo varikliai, atominiai ginklai ir pesticidai turėjo nenuspėjamų pasekmių, taip ir piktnaudžiavimas antibiotikais bei kitokios medicinos ir paramedicinos praktikos (pvz., dezinfekantų naudojimas) sukels netikėtų padarinių. Jeigu taip ir nepakeisime savo elgsenos, mūsų laukia blogas scenarijus. Štai kodėl skelbiu pavojaus signalą.“ – teigia daugiau nei tris dešimtmečius bakterijų įtaką žmogaus ligoms tyrinėjęs autorius.


Dr. Martinas Blaseris knygoje „Nykstantys mikrobai“ kviečia kartu leistis į kelionę siekiant suvokti žmogaus vidinės ekosistemos svarbą ir kaip ji susijusi su šiuolaikinėmis ligomis. Autorius tikina, kad dėl įvairių faktorių – piktnaudžiavimo antibiotikais, cezario pjūvio operacijos, didžiulės oro taršos ir pan. – pamažu nyksta mūsų organizmui reikalingos gerosios bakterijos. Mikrobiomas praranda balansą, dėl to sutrinka medžiagų apykaita, nusilpsta imuninė sistema, apninka įvairios ligos. Šioje knygoje dr. M. Blaseris pataria, kaip paprastais būdais atkurti pažeistą mikrobiomą ir išvengti sveikatos problemų.Leidyklos BRIEDIS nuotr.


Dalyvaukite konkurse ir laimėkite Martino Blaserio knygą „Nykstantys mikrobai“. Apdovanosime 2 konkurso dalyvius.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis