Vasariško grožio paslaptis – Dr. Hauschka dekoratyvinės kosmetikos priemonės. Laimėtojai

Akimirksniu pastebimas Jūsų unikalus grožis!

Laimėtojai


Kotryna M.

Gerda B.

Urtė K.

Gintarė J.

Ernesta P.


Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.


***


Dr. Hauschka makiažo priemonės, pagamintos su mineraliniais pigmentais ir vaistinių augalų ekstraktais, yra sertifikuotos tarptautiniu natūralios kosmetikos kokybę žyminčiu sertifikatu NATRUE ir, žinoma, jose nėra sintetinių kvapiųjų medžiagų ir konservantų.


Dalyvaukite konkurse ir laimėkite net 4 Dr. Hauschka dekoratyvinės kosmetikos priemones, kurios ne tik padės atskleisti Jūsų unikalų grožį, bet ir rūpinsis Jo išsaugojimu.


Dr. Hauschka dvispalviai skaistalaiGamintojo nuotr.Tamsiu, matiniu atspalviu suformuluokite kontūrą, o akcentams rinkitės šviesią, blizgią spalvą. Mineralinių pigmentų ir vaistinių augalų, tokių kaip šalavijų ir hamamelių, ekstraktų derinys paryškina skruostus ir puoselėja jų odą. 100 proc. sertifikuota natūrali kosmetika, kurios sudėtyje nėra sintetinių kvapiųjų medžiagų bei konservantų.


Dr. Hauschka lūpų pieštukasGamintojo nuotr.Dėl ypatingos sudėties švelniai slysta lūpomis, tiksliai ir lygiai paryškindamas kontūrus. Lūpų kontūrą paryškinkite pieštuku braukdama iš išorės į vidų, o integruotu šepetėliu sušvelninkite perėjimus.


Dr. Hauschka lūpų dažai – 2 vnt.Gamintojo nuotr.Intensyvi spalva, švelnus blizgesys, tobulas drėkinimas.


Užpildykite anketą ir laimėkite 4 Dr. Hauschka makiažo priemones. Apdovanosime 5 konkurso dalyvius.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis