Intymus moters gyvenimas – saugus, malonus ir be skausmo. Laimėtojai

Ar esate kada nors gyvenime patyrė makšties sausumą ir su juo iškilusias problemas?

Laimėtojai


Jurga K.

Vaida R.

Roma K.

Renata Ch.

Loreta M.


Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.


***


Makšties sausumas gali būti ne tik po menopauzės, bet ir žindymo metu, po spindulinės ar chemoterapijos, vartojant hormoninius preparatus.


Dėl sumažėjusio makšties gleivinės drėgnumo ir sienelės elastingumo atsiranda skausmas lytinių santykių metu, lyties organų niežulys arba deginimas. Makšties sausumas ne tik sutrikdo normalų lytinį gyvenimą, bet gali sukelti skausmą šlapinantis, polinkį makšties infekcijoms.


Moters intymių problemų sprendimui dažniausiai naudojamos vietinės priemonės – makšties ovulės. Tai pakankamai efektyvios ir saugios priemonės, praktiškai neturinčios neigiamo sisteminio poveikio organizmui.


Lotamile® hialuronic naudojamos esant:

​​* makšties sausumui,

* mažina niežulį,

* skausmą lytinių santykių metu.Gamintojo nuotr.Lotamile® hialuronic sudėtyje yra net 10 mg hialurono rūgšties. Hialurono rūgštis drėkina, sutepa makštį, neleidžia išsausėti, saugo makšties ekosistemą. Ji svarbi audinių elastingumui ir drėgnumui palaikyti. Ovulių sudėtis parinkta taip, kad kompleksiškai veikdamos sudėtinės dalys subalansuoja makšties ekosistemą, padeda išvengti uždegiminių ir infekcinių pažeidimų esant makšties sausumui.


Daugiau informacijos: http://www.lotamile.lt/lotamile-hialuronic


****


Užpildykite anketą ir laimėkite Lotamile® hialuronic makšties ovules. Išrinksime 5 konkurso laimėtojus. Ne vilniečiams prizą išsiųsime.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis