Pasipuoškite žymaus Lietuvos menininko kūriniu. Laimėtojas

Tai skirta žmonėms, kurie ne tik myli meną, bet nori būti stilingi ir nebijo išsiskirti iš aplinkos.

Laimėtojas


Inesa D.


Kaip atsiimti, pranešime el. laišku.


****


Kaip tai padaryti? Turime Jums receptą – pasidabinkite palaidine, ant kurios – garsaus Lietuvos menininko kūrinys. Prekės ženklo „Art All Around“ riboto leidimo serijoje – Pranciškaus Smuglevičiaus (1745–1807), Prano Gailiaus (1928–2015), Adomo Galdiko (1893–1969), Kazio Daugėlos (1912–1999), Viktoro Paukštelio ir kt. kūriniai.


„Idėja kurti drabužius ir aksesuarus su reprodukuotais meno kūriniais nėra nauja – ją parsivežėme iš Niujorko Metropoliteno muziejaus parduotuvės, kuri iš esmės atrodė kaip muziejus muziejuje! Tai ir puikus sprendimas meno mylėtojams: juk negali įsigyti muziejuje esančių kūrinių, bet turėdamas daiktą su į širdį kritusio kūrinio reprodukcija, tarsi ir turi jį. Drabužiai, juvelyrika, įvairūs kasdieniai daiktai, papuošti meno kūrinių reprodukcijomis ir perduodantys paslėptas žinutes, intelektualias mįsles, mus privertė susimąstyti ir apie tai, kad Lietuvoje mūsų šalies dailininkų menas, deja, bet dar nesulaukia pakankamo dėmesio“, – sako viena iš idėjos įgyvendinimo komandos entuziasčių Agnija Koreniukė.


Tad pagrindinis prekės ženklo „Art All Around“ tikslas – Lietuvai ir pasauliui skleisti žinią apie lietuvių menininkų kūrinius bei priartinti meną prie paprastų žmonių. Palaidinės išleistos vos 80–100 vienetų tiražu, kuris vėliau nebus kartojamas.


***


Dalyvaukite konkurse ir laimėkite M dydžio palaidinę su V. Paukštelio paveikslu „Indėnas“ (2018).„Art All Around“ nuotr.


Užpildykite anketą ir laimėkite. Laimingąjį informuosime asmeniškai el. paštu.Gaminrojo nuotr.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis