Intymiai priežiūrai – efektyvūs, bet Jūsų odą patikimai saugantys produktai

Tai aktualu ne tik vasaros sezono metu.

Ieškote intymios higienos priemonių su natūraliomis veikliosiomis medžiagomis? Jums reikia produkto, kuris natūraliai saugotų nuo bakterijų ar naikintų nepageidaujamą kvapą? Svajojate apie tobulą bikinio linijos skutimąsi, kad neliktų spuogelių ar įaugusių plaukelių? Vadinasi, Jums reikia „Tea Tree Oil“ produktų.


Dalyvaukite konkurse, užpildykite anketą ir laimėkite keturių „Tea Tree Oil“ produktų rinkinį intymiai higienai, kurio vertė – 44 eurai.


Dovanų rinkinį sudaro:


* „Tea Tree Oil“ intymios higienos prausiklis „Intim Wash“, 200 ml


„Intim Wash“ – tai galingas ir tuo pačiu švelnus prausiklis moterims su australiško arbatmedžio aliejumi. Prausiklyje esančios natūralios veikliosios medžiagos pasirinktos dėl jų teigiamo poveikio, patikimai apsaugančio odą. Puikiai tinka spuogeliams, įaugusiems plaukeliams, bėrimui po intymių vietų skutimo sumažinti. Pašalina kvapus sukeliančias bakterijas ir padeda išlaikyti natūralų makšties rūgštinį apsauginį sluoksnį.


„Intim Wash“ yra 100 proc. veganiškas produktas, o jo pH subalansuotas intymioms vietoms ir patikrintas dermatologijos ekspertų.


Kaina 9,99 Eur. Ieškokite Eurovaistinės elektroninėje parduotuvėje


* „Tea Tree Oil“ skutimosi gelis „Intim Shave“, 100 ml


Skutimosi gelis „ Intim Shave“ su 100 proc. natūraliu arbatmedžio (pražangialapių mirtenių) aliejumi, kurio sudėtyje esančios medžiagos sumažina spuogelius, įaugusius plaukelius, bėrimą, paprastai atsirandančius po intymios bikinio zonos skutimosi.


„Intim Shave“ yra „Australian Bodycare“ skutimosi priemonių rinkinio dalis. Unikalus skutimosi reikmenų rinkinys – tai 3 žingsnių procesas, siekiant nepriekaištingo intymios zonos skutimosi ar depiliavimo vašku be įaugusių plaukelių, spuogelių ir bėrimo.


„Intim Shave“ yra 100 proc. veganiškas produktas su intymioms vietoms subalansuotu pH, patikrintas gydytojų dermatologų.


Kaina 10,99 Eur Ieškokite Eurovaistinės elektroninėje parduotuvėjeGamintojo nuotr.


 

„Tea Tree Oil“ balzamas po bikinio skutimosi ar depiliacijos „Intim Balm“, 100 ml


Jums reikia tokio produkto, kuris natūraliai neleistų kauptis bakterijoms po skutimosi ar depiliavimo vašku? „Intim Balm“ – tai galingas ir tuo pačiu švelnus balzamas po skutimosi su aukštos farmacinės klasės australiško arbatmedžio aliejumi. Balzamas tinka jautriai genitalijų zonai po skutimosi ar depiliavimo vašku ir mažina įaugusių plaukelių, guzelių ir bėrimo atsiradimą. Balzamas gali padėti, kol nurims nemalonūs odos pojūčiai, ir suteikia geriausius pojūčius po skutimosi. Taip pat balzamas saugo nuo trinties, sukurdamas apsauginį skydą odai nuo drabužių, o natūralių ingredientų mišinys padeda Jūsų odai jaustis puikiai dar kelias dienas po skutimosi.


„Intim Balm“ – 100 proc. veganiškas produktas, o jo pH subalansuotas intymioms vietoms. Patikrintas dermatologų.


Kaina 10,99 Eur Ieškokite Eurovaistinės elektroninėje parduotuvėje

 

„Tea Tree Oil“ nehormoninis gelis intymiam moters komfortui „Femi Daily“, 100 mlGamintojo nuotr.100 proc. natūralus kasdienis gelis su farmacinės klasės australišku arbatmedžio aliejumi, tinkantis veganams.

Naudojamos 100 proc. natūralios veikliosios medžiagos, siekiant užkirsti kelią sausumui, sudirgimui ir nepageidaujamam kvapui intymiose vietose. 100 proc. apklaustųjų teigia, kad „Femi Daily“ sumažina niežtėjimą, o 94 % tvirtina, kad „Femi Daily“ pašalina sausumą.


Siekiant optimalaus diskomforto, rekomenduojame praustis su „Intim Wash“ iš „Australian Bodycare“, kad veiksmingai pašalintumėte bakterijas. „Femi Daily“ ir „Intim Wash“ derinys padeda išlaikyti drėgmę, stiprina odos savisaugos barjerą ir saugo odą nuo nepageidaujamų bakterijų.


Kaina 11,99 EurIeškokite Eurovaistinės elektroninėje parduotuvėje


****


Užpildykite anketą ir laimėkite.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis