Švelnaus kvapo ekologiškos namų valymo priemonės – kad gyventi būtų dar maloniau

Šis konkursas – tiems, kas nori gyventi atsakingiau ir vartoti sąmoningiau.

Kasdien vis labiau galvojame apie švarą, taupymą, ekologiją. Mąstome, ką tepame ant veido, ką dedame ant stalo, kuo valome namus. Pradėdami nuo savęs rūpinamės ne tik savo aplinka – mums rūpi, kaip gyvena žmonės kitoje pasaulio pusėje, ką paliksime po savęs ateinančioms kartoms.


Gyventi atsakingiau, vartoti sąmoningiau siekiantiems vartotojams skirti „Klar“ produktai nuo idėjos iki parduotuvių lentynos kuriami ir pagal pažangiausias technologijas gaminami Skandinavijoje. Tai veiksmingų, ne tik maloniu kvapu, bet ir ekologiškumu išsiskiriančių namų švaros produktų linija. Produktų kvapai primena šiaurietiškos gamtos dvelksmą: švelnus kviečių, pušyno ar kadagių kvapas toks malonus, kad namus norėsite valyti vėl ir vėl.


„Klar“ – tai ne tik ekologiškas ir draugiškas aplinkai bei vartotojui sprendimas, tačiau ir tvaraus gyvenimo būdo pasirinkimas, nes produktų pakuotės gaminamos iš perdirbamo plastiko, gamyboje naudojami vien pilnai atsinaujinantys energijos šaltiniai, produktų formulės kuriamos atsakingai rūpinantis planetos ištekliais ir aplinkosauga, jų sudėtyje nėra gamtai kenkiančių chemikalų. Tai patvirtina ir „Nordic Swan“ sertifikatas – oficialus penkių Šiaurės šalių aplinkosaugos ekologijos ženklas, įrodantis, kad ekologines ir aplinką tausojančias nuostatas atitinka ne tik galutinis produktas, bet ir visa gamybos grandinė. Taip pat „Klar“ produktai žymimi „Vegan“ ženklu.


„Klar“ gamintojai siūlo efektyvią ir ekologišką alternatyvą įprastiems namų valikliams. Ir tiki, kad aplinkosauga – bendras visų rūpestis, nes net paprasti veiksmai gali padėti išsaugoti mūsų planetą.


Dalyvaukite ir laimėkite šias tris „Klar“ valymo priemones:


* „Klar“ indų ploviklisGamintojo nuotr.Jis puikiai šalina riebalus ir kitus nešvarumus. Dermatologų patikrintas, nedirgina jautrios odos, ekologiškas, tinka veganams, be dažiklių, pakuotė gaminama iš 100 % perdirbto plastiko. Indų ploviklis maloniai kvepia imbieru ir dobilais.


* „Klar“ virtuvės paviršių valiklisGamintojo nuotr.Efektyviai valo riebalus ir kitus nešvarumus. Dermatologų patikrintas, nedirgina jautrios odos, ekologiškas, tinka veganams, pakuotė gaminama iš 100 % perdirbto plastiko.


* „Klar“ bekvapiai skalbimo milteliaiGamintojo nuotr.Švelnūs Jums ir Jūsų drabužiams, negailestingi purvui ir dėmėms. Ši skalbimo priemonė patikrinta dermatologų, nedirgina jautrios odos, ekologiška, tinka veganams, be dažiklių. Rekomenduojama Norvegijos astmos ir alergologijos asociacijos (NAAF). Šie skalbimo milteliai skirti visų tipų spalvotų ir baltų tekstilinių audinių skalbimui. Be kvapiųjų medžiagų.


***


Užpildykite anketą ir laimėkite tris „Klar“ valymo priemones. Penkiems laimėtojams priemonės bus išsiųstos į namus, o po savaitės paprašysime jas įvertinti ir aprašyti Jūsų įspūdžius – kad šiais galėtume pasidalinti su moteris.lt skaitytojais.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis