Jūsų intymiai sveikatai! Laimėtojai

Pasirūpinkite savo intymia sveikata – tada džiugesio teiks kiekviena dienos akimirka, kur bebūtumėte.

Laimėtojai:


Santa S.

Vilma N.

Vaida L.

Silvija M.

Deimantė A.

Monika T.

Agnė K.

Erika K.

Olga K.

Janina M.


Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.


****


Kai kankina makšties infekcijos...


Problemos, susijusios su intymia sveikata, žinomos kiekvienai, tai gali būti intymioje srityje nemalonus deginimo, perštėjimo jausmas, varginantis niežulys, pakitusios konsistencija, spalva makšties išskyros ir jų kiekis, atsiradęs specifinis kvapas ir t.t.


Dažnai šie varginantys makšties infekcijų simptomai savaime neišnyksta ir tenka imtis vienokių ar kitokių priemonių, padedančių ne tik grąžinti, bet ir palaikyti intymią sveikatą bei gerą savijautą.


Tradiciškai tokiais atvejais skiriamas gydymas antimikrobiniais vaistais. Tačiau yra ir kitų priemonių, kurios padeda išvengti makšties infekcijų ar jas gydyti, neišteka, neišbėga, netepa apatinio trikotažo po nakties. Tokiomis savybėmis pasižymi makšties ovulės „Lotamile“, vienintelės Lietuvos rinkoje makšties ovulės, turinčios sudėtyje polikarbofilo. Jis ilgiau išlaiko veikliąsias medžiagas makštyje ir taip pailgina ovulės veikimą.


Lotamile Boric“ makšties ovulės naudingos norint išvengti ar gydant makšties grybelines, bakterines infekcijas. „Lotamile Boric“ sudėtyje esančios boro rūgštis, pieno rūgštis, polikarbofilas padeda mažinti sudirgimą, deginimo ir niežėjimo pojūtį. Taip pat padeda atkurti, palaikyti natūralią makšties apsaugą.


Ovulės netepa, neišbėga, ilgiau veikia!


Daugiau informacijos: www.lotamile.lt


Gamintojo nuotr.
***

Užpildykite anketą ir laimėkite „Lotamile® boric“ pakuotę. Apdovanosime 10 konkurso dalyvių. Prizą ne vilniečiams išsiųsime į namus.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis