Ateina pavasaris – atgaukite jėgas ir sustiprinkite organizmą

Žmogaus organizmas yra tarsi ekosistema, kuri nuolat bando išlaikyti vidinę pusiausvyrą, kad galėtų optimaliai funkcionuoti.

Todėl labai svarbi subalansuota ir įvairi mityba tiek jūsų dabartinei psichinei ir fizinei savijautai, tiek bendrai organizmo būklei ateityje.


3 iš 4 suaugusiųjų visame pasaulyje kasdien nesuvalgo 5 vaisių ir daržovių porcijų, kurias rekomenduoja Pasaulio sveikatos organizacija (PSO). Todėl jiems reikia įvairių maistinių medžiagų ir pagalbinių augalinių sudedamųjų dalių komplekso. Tokio, kuris gelbėtų nervų sistemai, stiprintų imunitetą, gerintų medžiagų apykaitą, padėtų organizmui kontroliuoti uždegimus, reguliuotų virškinimo sistemos darbą, stiprintų širdies ir kraujagyslių darbą, gerintų regėjimą, odos, plaukų bei nagų būklę etc.


Multivitaminai „Nutrilite Double X“ – tai maisto papildas, suteikiantis subalansuotą 12 svarbiausių vitaminų ir 10 svarbiausių mineralų kompleksą. Papildytas „PhytoBlend™“,  specialus 22 augalų kompleksas yra sudarytas iš vaisių, daržovių ir žolelių, kuriuos ne visada paprasta įtraukti į kasdienę mitybą.Gamintojo nuotr.Esant stresui ar sezoniniams pokyčiams šis maisto papildas suteikia svarbiausių maistinių medžiagų, užtikrinančių puikią organizmo savijautą.


Dalyvaukite konkurse, užpildykite anketą ir laimėkite multivitaminų „Nutrilite Double X“ pakuotę (186 tabletės). Apdovanosime 2 konkurso dalyvius.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis