Vitaminai plaukams – laimėkite ir džiaukitės tankia žvilgančių plaukų šukuosena! Laimėtojai

(19)


Laimėtojai


Neringa

Monika

Renata

Romualda

Tėja


Laimėtojams vitaminai bus išsiųsti paštu.


***


Neskubėkite nukabinti nosies! Viltį vėl džiaugtis gražių plaukų šukuosena Jums grąžins maisto papildas „Hair Volume“ – tabletės su obuolių ekstraktu, skirtos plaukams puoselėti. „Hair Volume“ tablečių sudėtyje yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, maitinantis pačius plaukų folikulus.Gamintojo nuotr.Tabletės gaminamos iš asiūklių, sorų ekstraktų, aminorūgščių L-cisteino ir L-metionino, vario, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, turinčio natūralaus augimo faktoriaus procianidino B-2.


Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. O natūraliai asiūklių ekstrakte esantis silicis reikalingas tam, kad plaukai būtų gražūs ir stiprūs. Aminorūgštis L-cisteinas yra svarbi keratino, plauką sudarančios medžiagos, dalis. Būtent dėl keratino plaukai yra tvirti ir lankstūs.


Maisto papildas – kiekvienai dienai. Žinoma, svarbi įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.


Vartokite maisto papildą „Hair Volume“ – pradėkite plaukais rūpintis jau šiandien!Gamintojo nuotr.Kviečiame užpildžius anketą dalyvauti konkurse, laimėti „Hair Volume“ 30 tablečių pakuotę ir patiems įsitikinti, kokį nuostabų poveikį jie turi plaukams. Įspūdžiais prašysime pasidalinti su moteris.lt skaitytojais.


Penkis laimėtojus skelbsime kovo 12 dieną. Prizus išsiųsime į namus.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis