Naujosios „Vichy“ „Liftactiv“ priemonės – kovai su senėjimo požymiais. Laimėtojai


Laimėtojai


Aušra M.

Gabija K.

Jovita B.


Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.


****


„Vichy“ laboratorijos pristato naująsias „Liftactiv“ priemones kovai su senėjimo požymiais. Naujasis „Liftactiv Collagen Specialist“ dieninis kremas koreguoja kolageno trūkumo žymes ant odos, naujoji „Liftactiv Hyalu“ kaukė švelnina ir lygina odą tik per 5 minutes, o „Liftactiv Vitamin C“ priemonė yra skubi pagalba pavargusiai, papilkėjusiai odai, užtikrinanti poveikį jau po 10 dienų!


Dalyvaukite konkurse ir laimėkite visas tris „Vichy“ naujienas. Apdovanosime 3 konkurso dalyvius. Pakvieskite draugus ir suteikite jiems progą taip pat laimėti. Laiminguosius burtų keliu išrinksime kovo 18 dieną.Gamintojo nuotr.


 Produktų aprašymai


* „Liftactiv Collagen Specialist“ dieninis kremas skatina odos atsinaujinimą, akivaizdžiai sumažina raukšles ir padailina veido kontūrus. Vienodina odos atspalvį.Gamintojo nuotr.Galinga formulė: sudėtyje yra odą putlinančio proteino Peptido I, sintetinės kilmės molekulės nuo senėjimo Peptido II ir Vitamino C.


Itin greitas poveikis: po 1-o panaudojimo, odos stangrumas pagerėja 52%, sumažėja raukšlės ir oda atgauna savo jėgą. Naudojant ilgesnį laiką klinikiniais tyrimais įrodytas poveikis matomiems senėjimo požymiams: raukšlėms, veido ovalui, netolygiam veido atspalviui ir pigmentinėms dėmėms. 48 val. drėkinamasis poveikis. Išbandytas ant jautrios odos prižiūrint dermatologams.

 

* „Liftactiv Hyalu“ kaukė. Elastingumo stoka, dehidratuota oda, nuovargio žymės – tai vieni iš labiausiai pastebimų senėjimo požymių.Gamintojo nuotr.Itin veiksminga formulė: stangrinamoji veido kaukė užtikrina odos putumą ir drėkinimą. Jos sudėtyje yra hialurono rūgšties.


Itin greitas poveikis: oda akimirksniu atrodo lygesnė. Po 5 minučių – gaivesnis veido atspalvis ir sveikiau atrodanti oda. Po 4 savaičių oda atrodo stangresnė ir putlesnė.

Rekomenduojama naudoti 3 kartus per savaitę.

 

* „Liftactiv Vitamin C“. Keičiantis metų laikams, kai odą veikia tarša arba stresas, labiau pastebime pokyčius odoje. Oda papilkėja, praranda skaistumą.Gamintojo nuotr.Naudojant naująją priemonę iš „Liftactiv“ su 15% gryno vitamino C oda akimirksniu atrodo švelnesnė ir labiau švytinti, po 10 dienų oda atrodo skaistesnė, stangresnė lyg pakelta, odos atspalvis atrodo tolygesnis. Šviesina ir sulygina odos atspalvį. Be kvėpiklių. Išbandyta prižiūrint dermatologams.


****

Dalyvaukite konkurse, užpildykite anketą ir laimėkite šį puikų „Vichy“ rinkinį. Parašykite, kokias priemones iš šių Jūs pasirinktumėte ir kodėl?


Tris laimėtojus skelbsime kovo 18 dieną. Prizas lauks redakcijoje, Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis