Laimėkite ir kvepėkite kaip tikra paryžietė! Laimėtojai


Laimėtojai


Ingrida B.

Asta B.


Kaip atsiimti prizą, pranešime el. laišku.


***


Net neklausiame Jūsų, ar jau pasinėrėte į kalėdinių dovanų karštinę.... Dabar visi sukasi joje. Kas ieško dovanos artimiesiems, kas pasinėręs į labdaros idėjas, o kas slapčia jau pakuoja supirktas dovanas.


Stabtelkite ir pagalvokite apie save. Ar Jūs nenusipelnėte tokios dovanos, kuri svaigina tikrąja to žodžio prasme... Argi retkarčiais nepasvajojate, kad esate verta naujo išskirtinio kvapo?Gamintojo nuotr.Dalyvaukite konkurse ir laimėkite prabangų „Mademoiselle Rochas“ rinkinį. Jį sudaro:

  • parfumuotas vanduo, 50 ml,
  • dušo želė, 50 ml,
  • kūno losjonas, 50 ml.


Parduotuvėje šio rinkinio vertė – 66,95 eurai, kai tiek kainuoja vien parfumuoto vandens buteliukas! Taigi, nelaimėjusios „Mademoiselle Rochas“ rinkinį gali įsigyti už itin patrauklią kainą – šis pirkinys būtų puiki dovana!


„Mademoiselle Rochas“ yra naujasis prašmatnumo etalonas! Lengva Paryžiaus elegancija su lengvu ir pašėlusiu prieskoniu – tai yra taip ryšku ir ilgaamžiška...


Viršutinės natos: raudonasis serbentas, gebenės lapai, karamelizuotas obuolys.

Vidurinės natos: jazminas, rožės žiedlapiai, žibuoklė.

Pagrindinės natos: santalmedis, pilkoji ambra (ambergris), kreminis muskusas.Gamintojo nuotr.Ji yra viskas viename: natūrali paryžietiška gražuolė, tobulas viduriukas tarp jausmingumo ir nepakartojamos elegancijos. Tos mažos ir žavingos smulkmenos daro ją unikalia ir nepakartojama. Pajuskite ir Jūs Paryžiaus elegancijos dvelksmą!


****


Užpildykite anketą ir laimėkite „Mademoiselle Rochas“ rinkinį. Apdovanosime 2 konlurso laimėtojas.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis