Santykių vadovas, kur kiekvienos istorijos pabaigoje rasite receptą, kaip išspręsti problemą ar įveikti iššūkį. Laimėkite

Pristatome Nijolės Koskienės knygą „Špylkos ir šlepetės“.

Nors parašyta humoreskos žanru, tai yra labai rimta knyga apie nuolatines mūsų amžiaus moters pastangas išlikti moterimi šiuolaikiniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje, provincijos mieste. Veiksmas prasideda praėjusio šimtmečio pabaigoje, siaučiant ekonominei krizei, santuokinei krizei, vidutinio amžiaus krizei ir tęsiasi iki šių dienų.Asmeninio albumo nuotr.Kartu tai naudingas santykių vadovas, nes kiekvienos istorijos pabaigoje skaitytojui yra pateikiamas receptas, kaip išspręsti problemą ar įveikti iššūkį. Galima sakyti, kad tai yra mažų kasdienybės apreiškimų knyga. O vyrui tai - atviras langas į slėpiningą moters pasaulį. Bet vis dėlto geriau grįžti pro duris.


Apie autorę

Žurnalistė Nijolė Koskienė beveik du dešimtmečius dirbo „Šiaulių krašto“ dienraštyje, kurio šeštadienio puslapiuose ir buvo spausdinamos Ievos istorijos. Vėliau darbavosi, nepabijokime to žodžio, populiarių TV pokalbio laidų redaktore, viešųjų ryšių atstove, šiuo metu yra verslininkė, tinklaraštininkė, dėsto kūrybinį rašymą, gyvena vienkiemyje prie ežero ir bando gyventi laimingai bent jau feisbuke.


Kviečiame į susitikimą su autore ir knygos pristatymą Vilniuje gruodžio 13 d. 18 val. A.Mickevičiaus bibliotekoje.


*****


Užpildykite anketą ir laimėkite Nijolės Koskienės knygą „Špylkos ir šlepetės“. Apdovanosime 3 konkurso dalyvius.


Prizas lauks redakcijoje Vilniuje.


Prašome susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir įmonės Privatumo politika.

Jau užpildė - 153

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis