Nežinote ką padovanoti mamai? Knygų naujienų apžvalga

Vienos gražiausių pavasario švenčių – Motinos dienos – proga leidykla „Briedis“ dalijasi literatūra, suteikiančia galimybę mamoms atverti duris į naujus, dar nepažintus pasaulius bei skirti laiko tik sau.


Naujų žinių kasdieniuose rūpesčiuose paskendusioms mamoms suteiks knygų serija „Pabučiuok mane“. Garsaus amerikiečių mokslininko Johno Medinos ar psichologės Jazminos McCoy knygos skirtos ne tik auginančioms mažylius, bet ir planuojančioms jų susilaukti. Subalansuoto moters gyvenimo paslaptys ir imuninės sistemos stiprinimo plano detalės pateikiamos bestseleriais tapusiose knygose. Laikui nepavaldžios istorinės meilės odisėjos skatins pamąstyti apie nelengvus pasirinkimus, tikrąją laimę ir meilę. O puikiai iliustruota knyga apie įžymųjį menininką Vinsentą van Gogą leis pasinerti į meno pasaulį bei susipažinti su garsiaisiais menininko darbais, tokiais kaip Saulėgrąžų, Vilkdalgių ir Žvaigždėtos nakties paveikslai.

 

John Medina. Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų protingas ir laimingas


Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų protingas ir laimingas
Kaip vystosi kūdikio smegenys. Ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų protingas ir laimingas
Leidyklos BRIEDIS nuotr.


Garsaus amerikiečių mokslininko, molekulinės biologijos specialisto ir smegenų veiklos tyrinėtojo Johno Medinos knyga skirta ne tik mažylius auginantiems tėvams, bet ir visiems, planuojantiems jų susilaukti.

Autoriaus patarimai remiasi naujausiais neurologijos, neuropsichologijos tyrimais, tačiau pateikti žaismingai, įdomiai ir suprantamai kiekvienam skaitytojui. Esminė knygos mintis, kad tėvystė – tai pirmiausia tinkamų sąlygų vaiko smegenims vystytis sudarymas, įskaitant mamos nėštumo laikotarpį.

 

Jazmine McCoy. Kaip atsisakyti sauskelnių. Tualeto įgūdžių mokymo(si) vadovas pirmagimio tėvams


Kaip atsisakyti sauskelnių
Kaip atsisakyti sauskelnių
Leidyklos BRIEDIS nuotr.


Mintys apie tualeto įgūdžių mokymą kelia nerimą? Baiminatės, kad turite per mažai žinių, jog sėkmingai pasiektumėte tikslą? Būgštaujate, kad negalėsite skirti tam pakankamai laiko? Jums padės šis pozityvus, praktiškas ir paprastas vadovas. Pasitelkę patikrintą programą, įvairius patarimus ir gudrybes bei pasitikėdami savimi sauskelnių keitimą išbrauksite iš nesibaigiančių savo darbų sąrašo ir džiaugsitės naujais mažylio įgūdžiais.

 

Susan S. Blum, M.D., M.P.H. su Michele Bender. Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa


Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa
Imuninės sistemos stiprinimo planas. 4 žingsnių autoimuninių ligų gydymo programa
Leidyklos BRIEDIS nuotr.


Šioje bestseleriu tapusioje knygoje Susan Blum, garsi JAV gydytoja, prevencinės medicinos specialistė, pasakoja apie autoimuninius sutrikimus bei ligas, galinčias pakenkti visoms organizmo funkcijoms – nuo nervų sistemos iki širdies veiklos ir sąnarių darbo.


Jei jaučiate nuolatinį nuovargį, galvos svaigimą, susierzinimą, net depresiją, jei kenčiate nuo nepaaiškinamų svorio pokyčių, jei slenka plaukai ar iškilo odos problemų, galbūt susidūrėte su viena iš daugybės autoimuninių ligų, kai nuo išorinių bakterijų bei virusų poveikio turinti mus saugoti imuninė sistema pradeda atakuoti sveikas organizmo ląsteles? Mūsų dienomis autoimuninės ligos dažnai gydomos imuninę sistemą slopinančiais preparatais, tačiau toks gydymas neretai sukelia šalutinį poveikį...

 

Alisa Vitti. Moters kodas


Moters kodas
Moters kodas
Leidyklos BRIEDIS nuotr.


Alisa Vitti, gydytoja, konsultantė sveikatos klausimais – kentėjo nuo policistinių kiaušidžių sindromo. Mūsų dienomis šią diagnozę išgirsta viena iš devynių moterų, o šiuolaikinė medicina teišgali sušvelninti simptomus. Alisai pavyko nugalėti ligą savarankiškai ir dabar ji pasiryžusi padėti kitoms moterims. Jos sukurta penkių žingsnių programa turi daugybę privalumų.


Pasinaudojusi autorės metodu kiekviena moteris gali pagerinti vaisingumą, sustiprinti lytinį potraukį, susidoroti su hormonų audromis, numesti svorio, pagerinti odos būklę, pamiršti skausmingas menstruacijas ir sureguliuoti jų ciklą.

 

Claudia Welch. Subalansuoti hormonai – subalansuotas gyvenimas


Subalansuoti hormonai – subalansuotas gyvenimas
Subalansuoti hormonai – subalansuotas gyvenimas
Leidyklos BRIEDIS nuotr.


Daug dirbate? Nuolat jaučiate stresą ir nuovargį? Šiais laikais moterys turi daugybę pareigų ir veiklų, o tai neigiamai veikia jų hormonų pusiausvyrą bei sveikatos būklę. Pasitelkusi esminius ajurvedos, kinų ir Vakarų medicinos principus dr. Claudia Welch šioje knygoje aiškina, kuo hormonai yra svarbūs moters organizmui, kaip juos veikia ir išbalansuoja šiuolaikinis gyvenimas bei stresas. Autorė pataria, ką daryti, kad organizmas atgautų pusiausvyrą ir pagerėtų savijauta.

 

Chris Bohjalian. Smėlio pilies mergaitės


Smėlio pilies mergaitės
Smėlio pilies mergaitės
Leidyklos BRIEDIS nuotr.


Tai armėnų kilmės autoriaus Chriso Bohjaliano sukurta istorinė meilės odisėja.


Elžbieta Endikot turi Maunt Holioko koledžo diplomą, armėnų kalbos pagrindus ir yra išklausiusi trumpus slaugių kursus. Ji yra savanorė, į Alepą, Siriją, atvykusi 1915 metais kaip Bostone įsikūrusios organizacijos „Armėnijos draugai“ atstovė. Čia Elžbieta susidraugauja su Armenu, jaunu armėnų inžinieriumi, gedinčiu mirusios žmonos ir dukrelės. Išvykęs iš Alepo ir pietuose prisidėjęs prie britų kariuomenės, Armenas ima rašyti Elžbietai laiškus ir netrukus suvokia įsimylėjęs šią turtingą jauną amerikietę, taip besiskiriančią nuo jo velionės žmonos...

 

Ellen Feldman. Paryžius visada su tavimi


Paryžius visada su tavimi
Paryžius visada su tavimi
Leidyklos BRIEDIS nuotr.


Knygoje atsiveria dvi laiko dimensijos: karo metai Paryžiuje ir šeštasis dešimtmetis Niujorke. Istorinių romanų autorė Ellen Feldman jautriai perteikia milijonus žmonių suluošinusio holokausto temą. „Paryžius visada su tavimi“ – tai nepaprasta istorija apie tvirtybę, meilę, kaltę, kančią, nelengvus mūsų pasirinkimus ir kainą, kurią už išgyvenimą esame pasirengę mokėti.

 

Mandy Robotham. Karo kūdikis


Karo kūdikis
Karo kūdikis
Leidyklos BRIEDIS nuotr.


1944 metai Vokietijoje. Koncentracijos stovykloje įkalinta Ankė Hof deda visas pastangas, kad nėščios kalinės ir jų naujagimiai išgyventų. Ankės darbas nelieka nepastebėtas ir ji pasirenkama užduočiai, kuri yra daug pavojingesnė, nei buvo galima numanyti. Eva Braun nešioja fiurerio kūdikį, o Ankė paskiriama jos akušere. Netrukus Ankei tenka rinktis – ar tarnauti Reichui, kurio nekenčia, ir išsaugoti nekalto kūdikio gyvybę, o gal paaukoti jį, kad sueižėjusiame pasaulyje įsiviešpatautų gėris?


Alternatyvios istorijos autorė Mandy Robotham nuo devynerių metų svajojo būti rašytoja, bet pirmiausia paviliojo žurnalistika, o vėliau sužavėjo žmogaus gimimas. Dabar ji dirba akušere ir rašo apie gimimą, mirtį, meilę ir visa kita, kas yra neatsiejama. Oksfordo Brukso universitete rašytoja yra įgijusi kūrybinio rašymo magistro laipsnį. Tai – pirmasis jos romanas.

 

Michael Howard. Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų


Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų
Gyvenimas ir kūryba 500 paveikslų
Leidyklos BRIEDIS nuotr.


Vinsentas van Gogas per savo gana trumpą dailininko karjerą sukūrė daugiau nei 2000 meno kūrinių, tačiau didžio menininko šlovė jį aplankė tik po mirties. Jo gyvenimas buvo sunkus, negalėdamas parduoti savo kūrinių, jis nuolat kentė nepriteklių, jam sunkiai sekėsi bendrauti su artimais žmonėmis, galiausiai susirgęs psichikos liga 1890 metais gyvenimą baigė savižudybe. Būdamas gyvas jis labai mažai uždirbo iš savo kūrybos, tačiau dabar jo paveikslai yra vieni žinomiausių ir brangiausiai vertinamų pasaulyje. Ši knyga tiesiog būtina visiems, norintiems daugiau sužinoti apie šį intriguojantį menininką ir peržvelgti gražiausius jo darbus puikiai iliustruotame jų rinkinyje.

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis