Kalėdų belaukiant...

Ieškantiems šiltos ir pamokančios istorijos.

Giacomo Papi „Broliai kalėdos“Leidyklos ALMA LITTERA nuotr.Gruodžio 23-iosios vakarą Venecijoje gyvenanti devynmetė Madalena klausia savo dvylikamečio brolio Pjero, kaip Kalėdų Senelis suspėja visiems išdalyti dovanas. Brolis jai atsako, kad Kalėdų Senelis neegzistuoja. Tačiau Madalena nesutinka ir sako, kad Kalėdų Senelis turi pagalbininką – nykštuką laikrodininką, kuris Kūčių vakarą sulėtina laiką, ir taip Kalėdų Senelis suspėja visiems išdalyti dovanas.


Nykštukas Perparinas - tikras burtininkas, jis sulėtina laiką taip, kad viena valanda gali trukti ištisą mėnesį... Tačiau Kalėdų Senelis seno, o šito sustabdyti negalėjo niekas... Ne tik Niklas Kalėda tai yra Kalėdų Senelis, paseno, bet ir laikai pasikeitė: tėvai vaikams dovanas įteikia dar prieš Kalėdas, vedasi juos į parduotuves ir liepia patiems rinktis dovanas arba perka jas internetu.


Elfas gydytojas Kalėdų Senelį įspėja: jo labai aukšta temperatūra, širdis daužosi, spaudimas aukštas - jei dirbs, greičiausiai neišgyvens. Galiausiai visas miestelis (Kalėdų Senelio namai, neaptinkami net Google Maps) nusprendžia, kad Kalėdų Senelį pakeis jo brolis Lučianas…

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis