Daugiau nei meilės istorija, tai detektyvas ir psichologinis trileris viename pasakojime

Ar esi kam nors jautęs tokius stiprius jausmus? Tokius, kad, atrodytų, juos patiri fiziškai.

Lina Gražulytė „Priklausomybė“Leidyklos ALMA LITTERA nuotr.Ketlin – atkakli psichiatrė, dirbanti uždaroje klinikoje. Į jos rankas patenka ir slaptieji pacientai – iš karo zonos atvežami stipriai traumuoti, neretai nuo psichotropinių medžiagų priklausomi kariai...


Nors veiksmas vyksta užsienyje, jis lygiai taip pat gali vykti čia, už mūsų namų sienų. Ar netgi tarp jų. Nes jie – su mumis, jie – šalia mūsų. O kartais jie – tai mes patys. Žmonės, priklausomi nuo santykių, nuo galios žaidimų, nuo romantinio prisirišimo ar netgi prievartos.


Autorė drąsiai neria į priklausomybės temą, jautrų pasakotojos žvilgsnį į sukrečiančios karo realybės pažeistus vyrų likimus derindama su aštriu tarsi skalpelis profesionalios psichiatrės vertinimu. Šis kūrinys – tai daugiau nei meilės istorija ir psichologinis trileris viename pasakojime. Įkvėptas tikrų karių liudijimų, sukurtas bendradarbiaujant su Lietuvos psichologais, romanas sukrečia iki širdies gelmių.


Knyga pristatoma ir Vilniaus knygų mugėje. Romano "Priklausomybė" autorė Lina Gražulytė su skaitytojais bendrauja ir autografus dalina prie leidyklos "Alma littera" stendo šiandien (vasario 22 d.) nuo 16 iki 17 val. ir šeštadienį (vasario 23 d.) nuo 15 iki 16 val.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis