„Meno laboratorija vaikams“ – praktinis vadovėlis dar neatrastiems talentams

„Kitos knygos“ išleido kūrybiškumą skatinantį praktinį meno vadovėlį dar neatrastiems talentams. Amerikietės dailininkės ir pedagogės Susan Schwake’s „Meno laboratorija vaikams“ tinka tiek mokytis savarankiškai, tiek kartu su šeima, tai puiki mokymosi priemonė mokyklose.

„Meno laboratorija vaikams“ skiriama kiekvienam, norinčiam kurti meną. Tai 52 smagūs kūrybiniai projektai, suskirstyti į kassavaitines pamokas. Pratimai apima: piešimą, tapybą, grafiką, popieriaus technikas, koliažą ir mišrią techniką. Tai puiki knyga kūrybiškoms šeimoms, draugams, bendruomenėms. Tiek patyrę, tiek nauji dailės mokytojai gali ją naudoti kaip pamokų planą.

S. Schwake’s pamokos ir patarimai įkvepia ir parodo, kaip atrasti ir ištirti savo meniškąją prigimties pusę. Pamokėlės pristatytos laisvai, siekiant laipsniško įgūdžių vystymo, bet galima pradėti nuo bet kurios knygos vietos. Autorė skatina eksperimentuoti, nebijoti išlaisvinti savo minčių ant popieriaus lapo ar drobės. Spalvingos nuotraukos iliustruoja, kaip įvairūs žmonės tos pačios pamokos metu pasiekia skirtingų rezultatų, parodančių kiekvieno menininko individualų stilių.

Knygoje pateikti beveik 40-ties menininkų darbų pavyzdžiai. „Visas savo pamokas stengiuosi iliustruoti pasakojimais apie šiuolaikinius menininkus, rodau jų kūrinių nuotraukas. Noriu, kad plačiau susipažinę su įvairių menininkų darbais, mano mokiniai pasirinktų, kas jiems įdomiausia, kokiai srovei jie norėtų priklausyti. Tai turėtų skatinti bręstančius talentus kurti ir surasti savo pačių vizijas”, – teigia Susan Schwake.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis