Apie makiažą ir apie vaikų skiepus

Robert Jones „Makiažas per 5/10/15 minučių“

Pasaulyje pripažintas vizažistas Robertas Jonesas atskleidžia, kaip tapti gražiai, nesvarbu, kiek turite minučių – 5 ar 20!

Perkamiausių knygų autorius siūlo daugybę makiažo būdų skubančioms moterims. Patarimai, technikos ir reikalingi įrankiai – čia rasite viską, ko reikia, kad išmoktumėte dailiai atrodyti kiekviena proga.

Puikios spalvotos nuotraukos žingsnis po žingsnio atskleidžia, kaip padailinti lūpas, natūraliai pagyvinti skruostus, išryškinti akis, kad jos patrauktų dėmesį, ar suteikti spindesio odai. Rasite patarimų, kas tinka kasdienai, vakarui, ir kaip pasiruošti tam tikrai progai ar įvykiui.

Robert Jones, knygų Makeup Makeovers („Grožio pamokos“) ir Looking Younger („Atrodykite jaunesnės“) autorius, įkūręs kompaniją robert jones beauty (robertjonesbeauty.com), jau daugiau nei dvidešimties metų dirba vizažistu. Jo klientai  –pasaulyje gerai žinomos kompanijos: Mary Kay Inc., Almay, Neiman Marcus ir Saks Fifth Avenue. Roberto Joneso darbai buvo publikuojami žurnaluose Allure, InStyle, Elle, Vogue, Marie Claire, Brides ir Life&Style. Jis dirba su garsenybėmis: Cindy Crawford, Selena Gomez, Claire Danes, Mary-Louise Parker, Laura Linney, Sheryl Crow, LeAnn Rimes, Dixie Chicks, Eve Best ir daugeliu kitų.

Dr. Stephanie Cave "Ką gydytojas gali nutylėti apie vaikų skiepus"

Kasmet, artinantis gripo epidemijai, esame raginami skiepytis. Pasikliaujame medikų sudarytu vaikų skiepų kalendoriumi ir klausome patarimo jo laikytis. Tačiau nė nesusimąstome, ar tai yra saugu.

Jungtinėse Amerikos Valstijose vis daugiau žmonių abejoja, ar vakcinos iš tiesų nekenksmingos. Ar tik jos nesukelia sunkių pasekmių sveikatai?

Knygos autorė dr. Stephanie Cave prisipažįsta, kad niekada neišsiskyrė kitoniškomis pažiūromis, neieškojo sąmokslo teorijų. Į kliniką, kurioje ji dirbo šeimos gydytoja, kreipdavosi vis daugiau autizmu sergančių vaikų tėvų. Tada ji pradėjo atidžiai nagrinėti mažųjų pacientų medicininius įrašus ir pastebėjo vieną bendrą dalyką: visų jų būklė pablogėjo per kelias savaites po kombinuoto vakcinavimo. Tuomet savo ligoniukų atvejus ėmė lyginti su tais, apie kuriuos rašė kitų šalių gydytojai. Ji suprato nesanti kokio nors atskiro protrūkio liudininkė – ši problema kilo visame pasaulyje.

Šiuo metu Stephanie Cave gilinasi į painų vakcinų pasaulį, mat pavojingai daugėja vaikų, patiriančių mokymosi sutrikimų, sergančių autizmu, diabetu, reumatoidiniu artritu ir kitomis ligomis. Ar skiepai neginčijamai, ar tik iš dalies lemia sveikatos sutrikimus? Ar jie apskritai turi įtakos sveikatai, mokslas dar nenustatė, tačiau vienas dalykas akivaizdus: tėvams vakcinos kelia nerimą.

Knygos autorės Stephanie Cave ir Deborah Mitchell nerekomenduoja atsisakyti skiepų, tik siūlo tėvams susipažinti su kiekvienos vakcinos galima nauda ir rizika ir patiems apsispręsti, ar skiepyti savo mažylį. Be to, jos ragina skirti vaikams ne kombinuotas vakcinas, o atskiras, atidėti skiepijimą kaip galima ilgiau ir taip sumažinti šalutinių poveikių riziką.
Kartu baiminamasi, kad galėdami rinktis daugelis apskritai neskiepys savo atžalų. Vėl kils mirtinų ligų grėsmė. Vis dėlto knygos autorės įsitikinusios: daugumai tėvų rūpi, kad vakcinų saugumas ir veiksmingumas būtų įrodytas patikimais moksliniais tyrimais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis