Lietuvės knyga apie tobulėjimą – viso pasaulio moterims

Vilniuje buvo pristatyta 14 savo gyvenimo metų paskyrusios asmeniniam tobulėjimui, „Moters magijos mokyklos“ įkūrėjos bei mokytojos knyga, kurioje ji sukaupė vertingus savo bei kitų save realizavusių moterų patarimus. Svajojate apie idealius santykius? Trokštate neišsekančios meilės ir supratingumo? Norite atskleisti savo talentus? Leidyklos „Alma littera“ išleistos knygos „Moters magijos mokykla“ autorei Andrei Pabarčiūtei visa tai pavyko pasiekti.

Pirmojoje savo knygoje rašytoja dalijasi autentiška savo ir kitų moterų patirtimi, efektyviausiais asmeninio bei dvasinio tobulėjimo būdais. Atsivertusioms šią knygą moterims autorė žada padėti suvokti savo prigimties genialumą, aptikti stipriąsias moteriškumo puses, ragina išmokti nebijoti „stogą nešančių jausmų“, atsikratyti kompleksų bei atpažinti ne tik savo, bet ir kitų galimybes.

„Atradau gyvenimo kelią, pašaukimą bei susikūriau tokį gyvenimą, kuriame esu absoliučiai laiminga. Jau nuo vaikystės intensyviai domėjausi tuo, kuo pati užsiimu ir mokau: žmogaus neribotomis galimybėmis ir jų realizacija. Visada jaučiau, kad žmogus yra daugiau nei kažkas paprasta. Įkvėpta dalijuosi savo patirtimi ir efektyviausiais asmeninio augimo metodais per savo mokymus, muziką, o dabar ir per šią knygą“, - pasakoja knygos „Moters magijos mokykla“ autorė Andrė Pabarčiūtė.

Pasak autorės, ši knyga skirta ne tik moterims, bet ir jas mylintiems vyrams, kuriems ji padės geriau pažinti ir suprasti moteris, jų prigimties dėsnius, rasti sprendimus kuriant laimingus santykius, intymų gyvenimą. Knyga parašyta kaip vadovėlis, kuriame yra tikros istorijos, praktiniai patarimai, bei autorės siūlomos moteriškos prigimties atskleidimo praktikos.

„Svarbiausias elementas, kuris atsiranda kiekvienam žmogui augant ir tobulėjant – laimės jausmas. Jeigu asmuo visą gyvenimą tobulėja, vadinasi, dažniau gali jaustis laimingas ir visavertis. Mokymasis yra laisvė būti savimi, nuolatinis pažinimas, kuris suteikia daug teigiamų emocijų. Tobulėjimas galiausiai gali tapti gyvenimo būdu, nes juk taip gera ir įdomu ne fragmentiškai, bet nuolat patirti vis naujas džiaugsmo, prasmingo gyvenimo spalvas“, - pasakoja A. Pabarčiūtė.

Autorės teigimu, knyga „Moters magijos mokykla“ tinka ne tik bet kurio amžiaus, bet ir visų tautybių moterims. A. Pabarčiūtė neslepia turinti planų išversti knygą ir į kitas kalbas.

Romano „Moters magijos mokykla“ autorė Andrė Pabarčiūtė 14 metų profesionaliai tobulėja asmeninio augimo srityje. Ji mokėsi iš europietiškos dvasinės transformacinės tradicijos ir autentiškų Kašmyro tantros meistrų. A. Pabarčiūtė yra „Moters magijos mokyklos“ įkūrėja, mokytoja, emocinio intelekto lavinimo specialistė. Taip pat autorė yra žymi džiazo, meditacinės muzikos atlikėja, spektaklių kūrėja, dainininkė.

Andrės Pabarčiūtės knyga „Moters magijos mokykla“ spalio 2 d. bus pristatyta ir kauniečiams. Visų susidomėjusiųjų rašytoja lauks rytoj Kauno „Akropolyje“ 18 val.

A. Pabarčiūtės knygą „Moters magijos mokykla“ išleidusi leidykla „Alma littera“ jau daugiau kaip 20 metų vykdo savo misiją – skatina pažinimo ir skaitymo poreikį, teikia pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą. Viena didžiausių leidyklų Lietuvoje „Alma littera“ leidžia knygas suaugusiesiems, vaikams ir paaugliams, šviečiamąją ir mokomąją literatūrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis