Net tobuloje šeimoje ne viskas yra taip, kaip atrodo…

Dėmesį prikaustantis, nežinomybe persunktas, įtampos kupinas trileris „Gera mergaitė“ – intriguojantis romanas, atskleidžiantis, jog net tobuloje šeimoje ne viskas yra taip, kaip atrodo…

Mary Kubica „Gera mergaitė“

Aš sekiau ją kelias pastarąsias dienas. Žinau, kur ji apsiperka, kur neša valyti drabužius, kur dirba. Nežinau, kokios spalvos jos akys ir kaip jos atrodo, kai ji bijo. Bet sužinosiu.

Mija Denet savo šeimoje visada buvo balta varna. Užuot sekusi tėvo, garsaus teisėjo, pėdomis, ji dirba paprasta dailės mokytoja neprestižinėje mokykloje. 

Vieną vakarą Mija turi susitikti su savo vaikinu bare. Kai šis nepasirodo, ji spjauna į proto balsą ir išeina kartu su nepažįstamuoju. Burnos veltui neaušinantis Kolinas Tečeris puikiai tinka vienos nakties nuotykiui. Tačiau nusprendusi užsukti į Kolino namus Mija padaro siaubingą klaidą.

Kolino užduotis – pagrobti Miją. Bet planas netikėtai pasikeičia – dabar jųdviejų pėdsakais leidžiasi ne vien policija. Mijos motina ir detektyvas Geibas Hofmanas pasiryžę žūtbūt išgelbėti merginą. Jie nežino, kur ji yra nei kas dedasi Mijos galvoje. Deja, neįmanoma nuspėti sudėtingų jausmų, kurie grasina sudaužyti šeimos gyvenimą į šipulius.

Puikus romanas prikausto dėmesį, jis turėtų patikti visiems, mėgstantiems detektyvus, įtemptas istorijas ar psichologinius galvosūkius.
Library Journal

Įtraukia! Pagrobimo istorija. Bent taip jūs manysite. Turiu prisipažinti – autorė meistriškai vedžiojo mane už nosies. Mane, jau nuo knygos vidurio įsitikinusią, kad perkandau siužetą, išgliaudžiau veikėjus, išsiaiškinau niekšiškas jų užmačias. Kurgi ne. Kietas rašymo stilius, mozaika „prieš“ ir „po“, pasakojimas pirmu asmeniu mane apsėdo – valio „Gerai mergaitei“.
Skaitytoja Asta

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis