Kas išgelbės žemiečius nuo ateivės kūno kultūros mokytojos?

Nuotykiai tęsiasi!

David Solomons „Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė“.

David Solomons (Deividas Solomonsas) – britas, scenarijų autorius, gyvenantis Dorsete su žmona ir sūnumi Luku. „Mano brolis superherojus“, pirmoji jo knyga vaikams, – apie Luką ir jo brolį Zaką, staiga įgijusį supergalių ir privalėjusį išgelbėti pasaulį, bet vos nepražuvusį.

Ir antroje knygoje nuotykiai tęsiasi!
Zakas ir jo draugė Lara tebesipuikuoja supergaliomis. O jaunėlis Lukas, nors ir priklauso pasaulio gelbėtojų būriui, neturi jokių galių. Užtat jis turi nuojautą: aplinkui vyksta keisti dalykai – krinta lėktuvai, blyksi šviesos, – ir ne šiaip sau!

Be to, kūno kultūros mokytoja yra ateivė, užsimaskavusi žmogišku pavidalu, ji trokšta užvaldyti Žemės gyventojų protus. Lukas tuo tvirtai įsitikinęs, bet kas juo tiki – aišku, niekas!

Lukas ima veikti vienas ir tuoj paaiškėja, kad jis teisus! O tada užverda tokia košė, kad gelbėti pasaulį nuo invazijos tenka visiems. Gerieji kovoja kartu su blogiukais, broliai susivienija – ir didysis mūšis prasideda!

Nauji Luko, Zako ir Laros žygiai prieš… kūno kultūros mokytoją? Ar visgi prieš piktų ateivių invaziją? Sužinok tuoj pat!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis