Tikra istorija paremto siaubo trilerio „Mielas Deividai“ režisierius: teko rimtai pasikapstyti, kad perteiktume visas detales

Nėra nieko keisto, kad šiam šiurpiam metų laikui kaskart kino kūrėjai pasiūlo vis naujų ryškius įspūdžius paliekančių siaubo filmų. O jei jie paremta dar ir tikra istorija – galima ruoštis tikrai įspūdingai peržiūrai. Jau šį penktadienį, lapkričio 3 dieną, kino teatruose įvyks būtent tokia premjera – pasirodo siaubo trileris „Mielas Deividai“.

„Manau daugelis yra bent viena ausimi girdėję šią baisią istoriją, kuri yra tikrai panaši į siaubo filmą. Ruošiantis filmavimams mums teko gerokai pasikapstyti – ieškojome informacijos, pasakojimų internete, bibliotekose. Tai išties garsiai nuskambėjęs skandalas, kuriuo sunku patikėti. Tačiau pasaulis tuo ir yra nuostabus, kad jame gali nutikti pačių įvairiausių dalykų, o kuo tikėti, kuo – ne, jau kiekvieno pasirinkimas“, - sako režisierius Johnas McPhailas.


Viena iš svarbiausių užduočių, kaip jis pats pasakoja, buvo atsidurti istorijos centre ir apsilankyti ten, kur viskas vyko realiame gyvenime.


„Tai mums suteikė ne tik papildomo įkvėpimo, bet ir tą jausmą, kurio labai reikėjo kūrybai. Norėjome atkurti smulkiausias detales, kad žiūrovai lengvai galėtų įsijausti į kiekvieną sceną“, - pasakojo filmo kūrėjas.


Juosta „Mielas Deividai“ pasakos apie įsidarbinusį kompanijoje „BuzzFeed“ komiksų piešėją Adamą, kuris greitai patiria, ką reiškia didelė organizacija, kurios socialiniuose tinkluose lankosi milijonai žmonių. Jo darbai sulaukia ir gerų atsiliepimų, tačiau jų – mažuma. Kur kas daugiau žmonių išsako itin skaudžių pastabų apie Adamo kuriamą meną.


Vieną dieną vaikinas neištveria ir ima atsakinėti savo nekentėjams – kuo toliau, tuo griežčiau. Kol vieną dieną iš anketos, pavadintos „Dear David“, sulaukia šiurpios žinutės. Adamas to dar nežino, bet nuo šios akimirkos jo gyvenimas visiškai pasikeis. Ir ne į gerąją pusę.


Vaikinas namuose pradeda girdėti keistus garsus. Tačiau pamažu aiškėja, kad visa tai Adamui nesivaidena. Ėmęs ieškoti atsakymų, vaikinas išsiaiškina kraują stingdančią istoriją apie kažkada jo bute gyvenusį berniuką, vardu Deividas. O netrukus Adamas įsitikina, kad internete su juo bendraujantis nežinomas profilis ir namuose apsigyvenęs vaiduoklis – ta pati būtybė. Dar daugiau: labai gali būti, kad Deividas trokšta keršto ir Adamo mirties...


Antgamtinis skaitmeninis siaubo trileris „Mielas Deividai“ Lietuvoje pradedamas rodyti jau šį penktadienį, lapkričio 3 dieną.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis