Kolega apie Celine Dion aktorinį debiutą filme „Pamilti dar kartą“: galvojome, kad įžengs aikštinga dama su krūva pageidavimų

55-erių scenos žvaigždė Celine Dion debiutuoja kaip aktorė. Nors, atrodo, jos karjera jau pasiekė savo piką, pasirodo, kad dainininkė niekuomet nevaidino kine. Jau nuo šio penktadienio, gegužės 12 dienos, garsenybę išvysime viename vaidmenų romantinėje juostoje „Pamilti dar kartą“, kur bus iš dalies pasakojama ir jos pačios išgyventa asmeninė drama. Filme skambės ir naujos, specialiai sukurtos C. Dion dainos.

„Nors ji nuostabi aktorė, daugiausiai komplimentų aš Celine skolingas už tai, kad ji yra nepakartojama asmenybė. Neįtikėtina, kad ši garsi dainininkė dar nėra vaidinusi filme, esu neapsakomai laimingas, kad ji save taupė būtent mums. Negana to, juostoje skambės ir daugybė jos dainų, kurių net penkios specialiai sukurtos šiam filmui. Man net ir dabar kalbant oda bėgioja šiurpuliukai. Pasirodo, ji ne tik scenos superžvaigždė, bet ir nepakartojama aktorė“, - interviu prieš premjerą kalbėjo kolega Samas Heughanas.


Drauge vaidinęs aktorius gyrė ne tik C. Dion sugebėjimus, bet ir jos žmogiškumą.


„Iš pradžių galvojome, kad į filmavimo aikštelę įžengs aikštinga dama su krūva pageidavimų ir mes visi turėsime su tuo taikstytis. Tačiau Celine yra tokia paprasta, turinti nuostabų humoro jausmą. Žinant tai, ką jai teko iškęsti gyvenime, ši moteris verta visų įmanomų komplimentų“, - pasakojo aktorius.


C. Dion gyvenimiška istorija labai panaši į tą, kuri bus pasakojama filme „Pamilti dar kartą“. Nors praėjo jau dveji metai, Mira Rei (aktorė Priyanka Chopra Jonas) vis dar negali atsigauti nuo tragiškos savo sužadėtinio mirties. Kad bent kiek sumažintų skausmą, mergina kone kasdien rašo žinutes į jo senąjį telefono numerį. Ko Mira nežino – kad tas numeris neseniai buvo vėl aktyvuotas.


Gavęs pirmąją žinutę iš nepažįstamo numerio, Robas Burnsas (akt. Samas Heughanas) sutrinka, bet netrukus ją užmiršta. Tada gauna kitą. Vėliau – dar vieną. Netrukus vaikinas supranta, kad žinutės nėra atsitiktinės ar „paklydusios“. Dar daugiau – Robas suvokia, kad tos žinutės jam kelia naujus jausmus. Vieną dieną vaikinas tvirtai nusprendžia išsiaiškinti paslaptingojo numerio savininkę.


Bet ar visiškai nepažįstamas žmogus pateisins jo lūkesčius? O galbūt jo laukia nusivylimas? Ir svarbiausias klausimas – ar toji nepažįstama mergina galės atsakyti į jo jausmus?


Visa tai sužinosime filme „Pamilti dar kartą“, jau nuo šio penktadienio, gegužės 12 dienos.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis