Į kino teatrus atkeliauja 21 metus kurtas R. Rodriguezo mistinis trileris „Hipnotikai“: išėję iš kino salės suabejosite tuo, ką matote

21 metai. Būtent tiek laiko garsus režisierius Robertas Rodriguezas kūrė filmą „Hipnotikai“, pasirodysiantį kino teatruose jau kitą savaitgalį, gegužės 12 dieną. Tokių juostų kaip „Nuodėmių miestas“, „Mačetė“, „Desperado“ ir kt. kūrėjas neslepia – mistinis veiksmo trileris yra jam brangiausias darbas, kuris dabar atiduodamas žiūrovų bei kritikų teismui.

„Yra prikurta daugybė filmų apie bankų apiplėšimus, visai kitą realybę sukuriančias smegenis, žaidimus su jomis. Man buvo įdomu žaisti su kuriama istorija. Trileris yra apie hipnozę, kaip įmanoma kitą žmogų paveikti garsu, balsu, kažkokiu konkrečiu veiksmu. Pamatę filmą susimąstysite, kas yra tikra, o kas ne. Gal aplink jus esantis pasaulis – tik kažkieno sukurta alternatyvi realybė?“ – pasakoja R. Rodriguezas.

 

Pagrindiniam vaidmeniui jis pasirinko Beną Afflecką. Aktorius sako, kad sutiko filme vaidinti vien išgirdęs režisieriaus pavardę.

 

„Esu matęs visas R. Rodriguezo juostas, visos jos vertos aplodismentų. Norėjau tapti istorijos dalimi, pradėjęs skaityti scenarijų negalėjau sustoti. Puslapis po puslapio atsidurdavau ten, kur nesu buvęs. Manau, tai pajus ir į kino sales atėję žiūrovai“, - įsitikinęs B. Affleckas.

 

Trileris „Hipnotikai“ pasakoja apie detektyvo Denio Rurko lemtingą dieną, kuri iš pradžių nieko neįprasto nežadėjo. Su mažamete dukra leisdamas laiką parke, Denis nukreipė dėmesį, rodos, vos akimirkai, o tuomet jo dukra dingo kaip į vandenį.

 

Negalėdamas kitaip susitvarkyti su skausmu, Denis visa galva pasineria į darbą. Vienos pasalos metu aštri detektyvo akis užfiksuoja keistą vyriškį. Aikštėje ant suoliuko prisėdęs vyras iš pirmo žvilgsnio lyg ir nedaro nieko įtartino, bet detektyvo nuojauta sako ką kita.

 

Ėmęs jį sekti, Denis netrukus patenka į tikrą kreivų veidrodžių karalystę. Paaiškėja, kad keistasis vyriškis yra galingas hipnotikas, galintis akimirksniu užvaldyti kitų žmonių protus ir priversti juos elgtis pagal savo valią bei patikėti dalykais, kurie realybėje neegzistuoja. Netrukus Denis atskleidžia, kad jo sekamas hipnotikas gali būti susijęs su itin slapta vyriausybine programa. Dar daugiau: kai kurios tyrimo gijos ima sietis ir su paslaptingu jo paties dukters dingimu.

 

Kuo baigsis istorija pamatysime jau gegužės 12 dieną, kuomet kino teatruose pasirodys mistinis veiksmo trileris „Hipnotikai“.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis