Pagal tikrus faktus kurtoje juostoje „Popiežiaus egzorcistas“ vaidinęs R. Crowe’as: teko priimti nelengvą iššūkį

„Ruošdamasis šiam vaidmeniui aš ne tik aplankiau savo herojaus namus, bet ir bendravau su jį pažinojusiais žmonėmis, taip pat kartu dirbusiais, daug skaičiau apie egzorcizmą“, - sako „Oskaro“ laimėtojas Russelas Crowe‘as. Jau šį penktadienį, balandžio 7 dieną, kino teatruose pasirodys siaubo juosta „Popiežiaus egzorcistas“, kuriame aktorius įkūnys žmogų, atlikusį dešimtis tūkstančių demonų išvarymo ritualų ir atskleidusį Vatikano paslaptis. Ir tai – tikra istorija, kurią bus sunku iš galvos išmesti ne tik šiai žvaigždei, bet ir juostos žiūrovams...

Tėvas Gabriele Amorthas (1925–2016 m.) buvo vyriausiasis Vatikano egzorcistas. Kartu su dar penkiais kunigais 1990 m. jis įkūrė Tarptautinę egzorcistų asociaciją, o savo patirtį sudėjo į dvi knygas. Jos ir tapo įkvėpimo šaltiniu minėtam filmui.


Tai pirmoji siaubo juosta, kurioje vaidina aktorius R. Crowe‘as ir jis sako niekuomet pats nežiūrintis tokio tipo filmų.

 

„Nesu šio žanro mėgėjas, turėjau baisią patirtį kino teatre, kai buvau paauglys. Tačiau priėmiau iššūkį suvaidinti įspūdingą personažą. Labiausiai teko tam pasiruošti intelektualiuoju aspektu – mokytis lotynų kalbos, egzorcizmo maldų. Buvo tikrai nelengva. Patys įsitikinsite, kad filmas nėra vien apie rėkimą ritualų metu, jis turi daug įdomių scenarijaus vingių“, - pasakojo R. Crowe‘as.


Aktorius pasakoja, jog ruošiantis nelengvam vaidmeniui, buvo svarbiausi du aspektai.


„Pirmiausiai teko pabandyti suprasti jo tikėjimo jėgą, antra – tėvas Gabriele turėjo puikų humoro jausmą, tad reikėjo išmokti jį pateikti. Tai aš ir bandžiau atsinešti įžengdamas į filmavimo aikštelę“, - tikina kino žvaigždė.


Jo herojus, tėvas Gabrielius Amortas, filme gauna užduotį ištirti galimą berniuko apsėdimo atvejį ir net nenujaučia, kad šis atvejis bus ypatingas.


Į berniuko kūną įsigavęs demonas kunigui atskleidžia prieš kelis šimtmečius įvykusią siaubingą istoriją, kurią oficialusis Vatikanas sėkmingai slėpė daugybę metų.


Ar pavyks išgelbėti berniuką? Ir kas gi iš tiesų vyksta Vatikane už uždarų durų? Tai pamatysime pagal tikrus faktus sukurtoje juostoje „Popiežiaus egzorcistas“ jau nuo šio penktadienio, balandžio 7 dienos.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis