Holivudo „grietinėlę“ į filmą „Ar vesi mane?“ sukvietęs režisierius: ne surinkti juos į vieną vietą buvo sunkiausia…

Nuo kovo 10 dienos kino ekranuose pasirodys romantinė komedija „Ar vesi mane?“, kuri vadinama išskirtine galimybe viename filme išvysti tokias Holivudo pirmo ryškumo žvaigždes kaip Richardą Gere‘ą, Susan Sarandon, Diane Keaton, Williamą H. Macy‘į, Emmą Roberts. Juostą apie meilę, įsipareigojimus bei ultimatumus sukūręs „Oskaro“ nominantas režisierius Michaelas Jacobsas teigia, jog sunkiausia buvo ne į vieną filmavimo aikštelę surinkti kino ekranų „grietinėlę“, bet... su ja išsiskirti.


„Nė nereikia sakyti, jog dirbti su tokiais savo srities profesionalais buvo paprasčiau nei paprasta, todėl apie kokius nors iššūkius čia nėra nė kalbos. Sukviesti juos į vieną vietą? Na, taip, čia gal ir teko paplušėti. Tačiau sunkiausia buvo su jais visais išsiskirti“, - šypsosi ne tik kine, bet ir Brodvėjaus teatre kūręs režisierius.


„Buvo sunku mus surinkti į vieną filmavimo aikštelę? Juokaujate? Vien išgirdus kitas pavardes negali atsisakyti vaidinti šioje juostoje“, - per premjeros pristatymą juokėsi D. Keaton.


Jam pritarė ir R. Gere‘as: „Neįmanoma atsisakyti pasiūlymo, kai surenkami geriausi bičiuliai, o scenarijus savo vingiais priverčia pergyventi už kiekvieną herojų, užsikrėsti jų emocijomis, įsikūnyti . Žiūrovai turės geriausią laiką kine, tuo neabejoju“.


Juosta „Ar vesi mane?“ pasakos apie Mišelę ir Aleną, kurie pora jau gana ilgai. Per jų draugų vestuves, kuomet, jaunajai metant puokštę, Alenas nevalingai ją sugriebia, kad tik puokštės nepagautų Mišelė, šokiruota ir pažeminta savo vaikinui mergina pateikia ultimatumą: arba jis pagaliau jai pasiperša, arba jie skiriasi.

 

Siekdami numalšinti kilusius tarpusavio nesutarimus Mišelė ir Alenas sugrįžta į savo tėvų namus. Netrukus mergina subrandina planą: pasikviesti savo vaikiną ir jo tėvus vakarienei, kad Alenas iš arti pamatytų santuokos grožį bei privalumus ir pagaliau ryžtųsi tam svarbiausiam gyvenimo žingsniui.

 

Ko nežino jaunoji pora – kad jų tėvų santuokos toli gražu nėra idealios. Dar daugiau: jų tėvai santuokos įžadus sulaužė visai neseniai, o ironijos viršūnė – kad tai padarė vieni su kitais!

 

Vakarienė žada būti tikrai nepakartojama. Klausimas tik – ar tokiomis aplinkybėmis Alenas sugebės įžiūrėti santuokos grožį ir ar pagaliau ryšis vesti savo mylimąją? Tai sužinosime kino teatruose jau nuo kovo 10 dienos, kai į kino teatrus atkeliaus romantinė komedija „Ar vesi mane?“Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis