„Bridžitos Džouns dienoraščio“ kūrėjai Valentino dieną grįžta su nauja juosta „Kuo čia dėta meilė?“: kas paslėpta rašant scenarijų?

Tokių puikiai daugeliui žinomų romantinių komedijų kaip „Tegyvuoja meilė“ bei „Bridžitos Džouns dienoraštis“ kūrėjai jau šį antradienį, per Šv. Valentino dieną, dovanoja naujausią savo darbą „Kuo čia dėta meilė?“ tikėdamiesi, jog filmas taps dar vienu himnu įsimylėjeliams. „Filmo tema – labai dažna šiais laikais, o jei herojuose neįžvelgsite savęs, tuomet tik priminsime, kas daro žmones laimingais“, – sako juostos autoriai.


Pagrindinius herojus čia vaidina aktoriai Lily James bei Shazadas Latifas, taip pat specialus vaidmuo dar kuriant scenarijų buvo numatytas kino žvaigždei Emmai Thompson.

 

„Nuo pat vaikystės svajojau, kad ji būtų mano mama, todėl rašant istoriją jau mintyse turėjau įsivaizdavimą būtent apie E. Thompson. Sužinojusi šį faktą, ji sutiko prisijungti prie komandos nė nedvejodama“, – pasakojo komedijos scenarijaus autorė Jemmima Goldsmith Khan.

 

Tai ne vienintelė žavi smulkmena iš juostos kūrimo užkulisių. J. Goldsmith Khan, kaip ir filmo pagrindinė herojė, buvo įsimylėjusi rytietį, vėliau su juo susituokė ir susilaukė dviejų atžalų. Juostoje taip pat skamba Khan (rašytojos buvusio vyro) pavardė.

 

Romatinėje komedijoje Zoja (aktorė Lily James) – paprasta londonietė mergina, dokumentinių filmų kūrėja, gyvenanti su ekscentriška motina (akt. Emma Thompson) ir ieškanti meilės. Tiesa, pastarajame fronte jai sekasi nekaip.

 

Gretimame name gyvenantis Zojos vaikystės draugas Kazimas (akt. Shazadas Latifas) į visus tuos romantinius niekus nekreipia dėmesio, nes pagal jo tautos papročius, nuotaką jam parinks tėvai. Vieną dieną išgirdus, kad Kazimas pagaliau susižadėjo, Zojai šauna mintis sukurti dokumentinę juostą apie skirtingas romantines tradicijas. Įkalbėjusi Kazimą ir jo šeimą pritarti šiai avantiūrai, Zoja ima fiksuoti visą vedybinį savo bičiulio procesą.

 

Kazimo istorija Zojai leis pamatyti pritrenkiančias derybas tarp jaunavedžių tėvų, susipažinti su būsimąja nuotaka Pakistane ir sulig kiekviena nauja diena, su kiekviena stebinančia detale privers permąstyti modernios meilės ir santuokos konceptus bei atverti širdį naujiems jausmams.

 

Filmas „Kuo čia dėta meilė?“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo šio antradienio, vasario 14 dienos.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis