Trilerio „Avarinis nusileidimas“ filmavime – incidentas: nuo ant veido patekusios rūgšties nukentėjo Gerardas Butleris

Šį penktadienį, vasario 10 dieną, į Lietuvos kino teatrus atkeliaujantis veiksmo trileris „Avarinis nusileidimas“ aktoriui Gerardui Butleriui galėjo būti paskutinis. Filmuojant juostą vos neįvyko tragedija – žvaigždės veidas nukentėjo nuo fosforo rūgšties. „Jausmas buvo toks, lyg degčiau gyvas“, – prisimena garsus vyras.


Neseniai duotame interviu prieš premjerą aktorius papasakojo, jog filmavimo aikštelėje bandė remontuoti sugedusį lėktuvą.

 

„Kišau rankas prie variklio, vaidinau, kad žinau, ką darau. Pamačiau, kad jos kruvinos ir padengtos kažkokiu neaiškiu skysčiu. Iš pradžių nesupratau, kas tai per medžiaga. Ir staiga, aš pajaučiu nenupasakojamą skausmą savo gerklėje, burnoje, akyse, ant veido. Ir tai degina. Jaučiausi, lyg degčiau“, – prisimena 53 metų aktorius.

 

Nelaimė įvyko filmuojant Puerto Rike, tądien buvo itin karšta. Šalia buvusi komanda iš pradžių nesuprato, kas vyksta, o kai žvaigždė leido suprasti, jog situacija itin prasta, pirma mintis buvo rankas ir veidą nuplauti. G. Butleris nepapasakojo, kaip baigėsi incidentas, tačiau išgąsčio buvo per akis.

 

„Nežinojau, kas su manimi darosi ir kodėl taip skauda. Skausmas buvo itin stiprus ir tęsėsi ne vieną valandą“, – pasakojo garsus vyras.

 

Jis teigė, jog tokia jo būsena buvo labai tinkama sekančių scenų filmavimui, todėl kino profesionalas tęsė darbus, kai tik galėjo.

 

„Dėl darbo padaryčiau viską“, – sakė jis.

 

Juosta „Avarinis nusileidimas“ pasakoja apie pilotą Brodį Torensą (akt. G. Butleris), kuris yra patyręs ir užsigrūdinęs lakūnas, tad nieko nuostabaus, kad FTB prireikus pergabenti nusikaltėlį, pastarąjį nusprendžiama skraidinti būtent Torenso reisu. Luji Gasparas (akt. Mike‘as Colteris) yra nuteistas už žmogžudystę, tačiau jo tikroji istorija – kur kas spalvingesnė.

 

Skrendant virš Filipinų, Torenso lėktuvas pakliūva į didžiulę audrą ir yra priverstas leistis avariniu būdu. Piloto meistriškumas leidžia nutupdyti lėktuvą be jokių aukų, tačiau netrukus paaiškėja, kad didžiausi pavojai jų laukia būtent ant žemės. Salą užgrobę sukilėliai paima įkaitais visus lėktuvo keleivius bei įgulą, išskyrus pačius Torensą ir Gasparą. Abu vyrai puikiai supranta, kad pasyviai laukti pagalbos reikštų pražūtį ne tik jiems, bet ir įkaitams.

 

Pilotui nebelieka kitos išeities, tik pasikliauti nuteisto nusikaltėlio pagalba ir bendromis jėgomis pabandyti pergudrauti sukilėlius bei išlaisvinti įkaitus.

 

Kuo baigsis ši įtempta istorija, pamatysime jau nuo šio penktadienio, vasario 10 dienos, kuomet į mūsų šalies kino teatrų ekranus atkeliaus trileris „Avarinis nusileidimas“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis