Į šalį atkeliauja YSL Beauty Light Club Make Up Podium: išbandykite personalizuotas vizažo paslaugas bei atraskite ypatingus pasiūlymus!

Šiuo metu Vilniaus Akropolio” DOUGLAS parduotuvėje šurmuliuoja YSL Beauty Light Club Make Up Podium”.

Įkvėptas legendinių 70-ųjų ir 80-ųjų laikų, YSL Beauty Light Club Make Up Podium moderniai perteikia įelektrinančią epochos energiją bei kviečia makiažo entuziastus laužyti taisykles ir išreikšti savo individualumą per drąsią ir spalvingą išvaizdą.


YSL Beauty Light Club Make Up Podium yra įtraukianti patirtis, leidžianti grožio mylėtojams tyrinėti geidžiamus prekės ženklo produktus, eksperimentuoti su drąsia išvaizda ir gauti naudingų patarimų iš kvalifikuotų makiažo meistrų.
„YSL Beauty Light Club Make Up Podium”
„YSL Beauty Light Club Make Up Podium”
Organizatorių archyvasĮspūdinga grožio patirtis


Išskirtiniame grožio kampelyje teko lankytis ir MOTERS komandai. Mus pasitiko DJ, užkandžiai, gėrimai ir žinoma - YSL Masterclass MUP ekspertai. Mums teko išskirtinė proga susipažinti su YSL produktais ir makiažo ekspertais iš arčiau. 


YSL makiažo ekspertė Iren Tsuprijanovskaja atliko makiažą su YSL BEAUTY kosmetika bei pasidalijo naudinga informacija apie šiltojo sezono makiažo tendencijas, atskleidė makiažo paslaptis ir papasakojo įdomybių apie YSL kosmetikos išskirtinumus.Iren Tsuprijanovskaja atlieka makiažą
Iren Tsuprijanovskaja atlieka makiažą
Organizatorių archyvasKas laukia užsukusių į YSL Beauty Light Club Make Up Podium?


Nemokama 10 minučių konsultacija. Atraskite savo tobulą išvaizdą pasitelkę ekspertų patarimus. Ši individualizuota konsultacija padės jums sužinoti apie YSL geriausiai parduodamus produktus.


30 minučių individualizuota makiažo konsultacija (įsigijus du YSL Beauty produktus). Turėsite galimybę pasidaryti veido makiažą, kurį kaip tik jums sukurs YSL Beauty profesionalai, naudodami prekės ženklo novatorišką AI stilisto įrankį.Į šalį atkeliauja „YSL Beauty Light Club Make Up Podium”: išbandykite personalizuotas vizažo paslaugas bei atraskite ypatingus pasiūlymus!
Į šalį atkeliauja „YSL Beauty Light Club Make Up Podium”: išbandykite personalizuotas vizažo paslaugas bei atraskite ypatingus pasiūlymus!
Organizatorių archyvas


Kur rasti „YSL Beauty Light Club Make Up Podium”?


„YSL Beauty Light Club Make Up Podium” grožio mylėtojus pasitinka Vilniaus Akropolio DOUGLAS parduotuvėje iki liepos 4 d. Tada jis tęs savo kelionę į:


DOUGLAS Kauno Akropolis: liepos 6 – 27 d.


DOUGLAS Klaipėdos Akropolis: liepos 29 – rugsėjo 9 d.


DOUGLAS Vilniaus Ozas: rugsėjo 11 d. – spalio 2 d.Visų apsilankiusių YSL Beauty Light Club Make Up Podium grožio kampelyje lauks ypatingos dovanos, perkant YSL grožio produktus, taip pat YSL Beauty makiažo priemonės bus pakuojamos prekės ženklo dizainą atitinkančiu stiliumi.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis