Plaukų atspalvis, dėl kurio pamišo garsenybės: tai karščiausia vasaros šukuosenos spalva

Jeigu norėtume išskirti vieną plaukų atspalvį, kurį šią vasarą pamilo žvaigždės, tai neabejotinai būtų honey blond (liet. medaus blondinė),

Tereikia vienos įžymybės, kuri pasipuošė atitinkama plaukų spalva, ir tai virs tikra grožio revoliucija. Tokios superžvaigždės kaip Zendaya, Lana Del Rey, Rihanna ir Beyoncè šią vasarą suspindo „medaus blondinės“ atspalviu.


Rihanna
Rihanna
Vida Press
Zendaya
Zendaya
Vida PressŠtai kodėl „medaus blondinė“ yra pati karščiausia vasaros plaukų spalva. „„Medaus blondinė“ yra didelė 2024 m. karštojo sezono tendencija“, – sako Laura Gibson, šukuosenų salono Bomane vadovė. „Matome, kad daugėja įžymybių, kurios puošiasi šviesiai šviesiais atspalviais – nuo ​​Zendaya ir Beyoncé iki Margot Robbie ir Lana Del Rey. Regis, moterys labiau rūpinasi plaukų sveikata, todėl renkasi mažiau priežiūros reikalaujančias spalvas ir jų veido spalvą papildančią plaukų spalvą. Medaus blondinė yra puikus atspalvis įvairiems veido atspalviams. Jis taip pat nėra labai šviesus, todėl yra sveikesnė alternatyva plaukams“, - pasakoja L. Gibson.


„Ši tendencija išryškėjo rudenį, kai natūraliai išnyko peleninės blondinės mada. Pelenų blondinės atspalvis reikalauja daug priežiūros, o auksiniai medaus atspalviai yra natūralus pigmentas, kuris jau gyvena mūsų plaukuose. Aš visada galvoju apie Jennifer Lopez ir Kim Kardashian kaip medaus blondinės tendencijos pradininkes“, - teigia L. Gibson.Jennifer Lopez ir Kim Kardashian
Jennifer Lopez ir Kim Kardashian
Socialinio tinklo nuotr.Bet kas tiksliai nusako šių dienų plaukų spalvą? „Medus blondinė sujungia šiltus auksinius atspalvius su švelniais, natūraliai atrodančiais šviesiaplaukiais tonais, kad sukurtų gražų, saulės nubučiuotą efektą“, – sako L. Gibson.


Tai tarsi sodrių medaus atspalvių ir šviesesnių, sviestinių atspalvių sintezė. Tai puikus pasirinkimas toms, kurios nori savo plaukams suteikti šilumos ir ryškumo be drastiškų pokyčių.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis