10 madingiausių šio sezono plaukų atspalvių

Šukuosena - vienas lengviausių būdų išreikšti individualumą. Būtent todėl naujausios plaukų stiliaus tendencijos stengiasi atitikti įvairų skonį.


Atėjus šaltajam sezonui garsiausi plaukų stilistai siūlo išbandyti vieną iš šių stilingų plaukų atspalvių. Pasiryžusi pokyčiams?


„Expensive blonde“ atspalvis


Ši spalva skirta siekiant plaukams suteikti purumo ir ypatingo blizgesio, kad jie atrodytų kuo sveikesni. Nesvarbu, ar jau turite šviesius plaukus, ar ketinate juos šviesinti, tikriausiai žinote, kad galite rinktis iš daugybės skirtingų atspalvių. „Expensive blonde“ yra stulbinantis ir nuostabus, tarsi saulės nubučiuotas atspalvis su daug švelnaus kontrasto.„Skirtingai nei įprastos ledinės blondinės, „expensive blonde“ atspalvis linksta į šiltesnį ir gilesnį atspalvį“, – pasakoja Sharon Dorram, Kanados plaukų atspalvių ekspertė. „Dažant plaukus būtent šia technika, plaukai yra pašviesinami strategiškai išdėstytomis ryškiomis sruogomis. Norėdami įgauti „expensive blonde“ išvaizdą, būtinai užsukite į saloną. Namuose tokio rezultato nepasieksite, net naudodami įvairių atspalvių dažus“, – sako Sharon Dorram.


„Expensive blonde“ atspalvis
„Expensive blonde“ atspalvis
Instagram


„Foilayage“ atspalvis


„Foilayage“ yra nauja plaukų dažymo technika, kuri tradicines „balayage“ ypatybes su vienu ypatingu dažymo komponentu, kad rezultatas būtų ryškesnis. Kuomet tik atsirado „balayage“, buvo tarsi atsakyta į visas mūsų maldas dėl išskirtinio plaukų atspalvio. Vis dėlto plaukų dažymo technikos kiekvienais metais tobulėja, o jų mados keičiasi. Atlikdamas „balayage“ techniką, plaukų koloristas plaukų dažus tepa laisva ranka šepetėliu arba tiesiog rankomis, todėl „balayage“ plaukams suteikia švelnesnį, subtilų vaizdą. Daugelį metų „balayage“ buvo įprasta plaukų dažymo technika salonuose ir pati populiariausia tarp klientų. Tačiau pastaruoju metu labai išaugo ryškių plaukų dažų išvaizdos banga. Ji akcentuojama ir per socialinių tinklų kanalus. Tad nors subtilus „balayage“ efektas vis dar yra labai paklausus, daugelis renkasi naują, ryškesnę išvaizdos versiją, naudodami techniką, kuri vadinama „foilayage“.


„Foilayage“ atspalvis
„Foilayage“ atspalvis
Instagram


Deep blonde atspalvis


Tai - 90-ųjų pabaigą ir 2000-ųjų pradžią menanti deep blonde (liet. gili blondinė) šukuosena, kurios esmė: dėmesys sutelkiamas ne į blondinišką toną, o į kiekvienos šviesios sruogelės gylį ir tekstūriškumą. Gilios blondinės tonas paryškina kiekvieną akių ir odos atspalvį. Ši šiluma alsuojanti plaukų spalva tinka bet kokio amžiaus moterims ir bet kokio ilgio plaukų savininkėms. Tad natūraliai atrodanti šviesi spalva grįžta į madą! Tai puikus pokytis šviesiaplaukėms, ieškančioms atsinaujinimo. Užuot sutelkus dėmesį į sunkias, storas šviesias sruogas, šviesių plaukų atgaivinimas mažulytėmis sruogomis bus didžiausia šių metų grožio tendencija.


Deep blonde atspalvis
Deep blonde atspalvis
Instagram


„Targaryen Blonde“ 


„Targaryen Blonde“ žinoma, yra nuoroda į Targaryen šeimą, žinomą dėl savo ledinių šviesių plaukų. Šis atspalvis atgijo po „Drakono namai“ premjeros. Kai ekrane pasirodė Targaryen šeimos nariai, nenuostabu, kad ši spalva įsitvirtino socialinėje žiniasklaidoje. Naujas „TikTok“ filtras įkvėpė šio serialo gerbėjus nusidažyti plaukus tokia pačia spalva, o grotažymė #targaryenblonde šiuo metu platformoje yra peržiūrėta 1,9 milijardo peržiūrų. Šia plaukų spalva plaukus nusidažė ir kai kurios mūsų mėgstamos įžymybės: Megan Fox, Kim Kardashian ir Ariana Grande. Būtent jos neseniai nusidažė plaukus platinine spalva.


„Targaryen Blonde“
„Targaryen Blonde“
Instagram


Prabangaus vario atspalvis


Vario atspalvis - vien populiariausių 2023 m. rudens/žiemos plaukų atspalvių tendencijų, į kurią verta atkreipti dėmesį. Pamatysime daugiau kaštoninių spalvų, nes dauguma žmonių nori šiltesnio efekto, kad plaukų spalva atitiktų sezoną. Tokiu būdu sušvelninami šviesūs ar balayage atspalviai iki raudonesnių atspalvių, pavyzdžiui, karamelės rudos. Norėdamos išlaikyti brangiai atrodantį varinį blizgesį, kuris bus gautas kartu su nauja plaukų spalva, būtinai naudokite plaukų kaukę, kad užfiksuotumėte spindesį.


Prabangaus vario atspalvis
Prabangaus vario atspalvis
Instagram


Shiraz vyno raudona

 

Iš populiariausių plaukų spalvų paletės neišnyko ir raudona. Šią ryškią spalvą rekomenduojama rinktis drąsioms asmenybėms – jeigu nori būti dėmesio centre ši plaukų spalva skirta būtent Tau. Plaukų spalvos grožį padės palaikyti blizgesio suteikiančios purškiamosios priemonės su vitaminais, kurios atgaivina plaukus, suteikia jiems gyvybingumo, drėkina ir saugo nuo terminių pažeidimų.


Shiraz vyno raudona
Shiraz vyno raudona
Shutterstock nuotr.


Medaus atspalvis


Šaltuoju sezonu nenorinčioms palikti užmarštyje vasaros, verta prisiminti šiltesnius atspalvius. Tos, kurias gamta apdovanojo „purvinos blondinės“ plaukų atspalviu, gali trumpam užmiršti reguliarų plaukų dažymą. Natūralus, šiltas medaus atspalvis dera prie daugelio odos bei veido atspalvių, be to, tai geriausia „tarpinė stotelė“ tarp tamsiaplaukės ir šviesiaplaukės. Negali apsispręsti? Rinkis viduriuką!


Medaus atspalvis
Medaus atspalvis
Instagram


Alpių blondinės atspalvis


Tad kas yra naujausia blondinės versija - Alpių blondinė? „Alpių blondinė yra visiškai šalto atspalvio blondinė, tinkanti visiems odos atspalviams, šukuosenoms ir ilgiui. Tai prašmatnus, minimalistinis ir išsiskiriantis iš kitų blondiniškų atspalvių savo baltumu“, - sako įžymybių plaukų stilistas ir Bblonde prekės ženklo kūrėjas Jasonas Collieris.Tiesa, sužibėti šia spalva - nemenkas įsipareigojimas, ypač jei plaukai nėra iš prigimties šviesūs. „Jei turite tamsius plaukus, gali prireikti šiek tiek darbo. Kalbant apie tai, kad plaukai taptų tokie šviesūs, tai nėra vieno dažymo rezultatas. Kartais tai gali užtrukti keletą mėnesių, kol bus išgauta tokia spalva, todėl patarčiau ypatingai rūpintis savo plaukais dažymų metu ir po jų“, – sako J. Collieris.


Alpių blondinės atspalvis
Alpių blondinės atspalvis
Instagram


Ash brown atspalvis


Bet kuris rudos spalvos plaukų tonas yra madingas visais sezonais. Ash brown (lietuviškai – pelenų ruda) plaukų dažymo tendencija gyva jau ne vieną sezoną. Kadangi šiemet karaliauja pilkšvi atspalviai, jie gali būti pritaikomi ir rudaplaukėms. Tai gilus, turtingas atspalvis, tinkantis tiek šviesesnio, tiek tamsesnio gymio merginoms. Jei nuspręsi plaukus dažyti šia spalva, atmink, jog pilka reikalauja priežiūros – turi pasistengti užtikrinti plaukų spindesį, antraip jie atrodys pavargę, o tai įvaizdžiui suteiks blankumo.


Ash brown atspalvis
Ash brown atspalvis
Instagram


Šokoladas su karamele 

 

Tamsesnis plaukų atspalvis puikiai atsiskleidžia su šviesiomis sruogomis. Toks plaukų dažymas optiškai padidina plaukų apimtį, taip pat ši spalva suteikia daugiau šviesos veidui. Kad ir šviesintos sruogelės atrodytų sveikos, rekomenduojama naudoti maitinamuosius kondicionierius. Maitinamasis kondicionierius atstato pažeistus plaukus ir suteikia švelnumo bei blizgesio plaukams. 


Šokoladas su karamele
Šokoladas su karamele
Shutterstock nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis