Gydytoja dermatologė: pamirškite faktą, kad odos būklė – paveldima

Populiarūs Lietuvoje žmonės ir influenceriai domėjosi, kaip užtikrinti odos drėkinimą visai dienai.

„Nors žmonės mano, kad pagrindinis kriterijus, lemiantis odos būklę, yra genai, deja, jie klysta, – pastebi gydytoja dermatologė Nadežda Jarušina. – Net 80-čia procentų mūsų odos būklę įtakoja vidiniai ir išoriniai veiksniai: kenksmingi saulės spinduliai, klimato pokyčiai, oro tarša, o taip pat – mityba, patiriamas stresas, miego kokybė, infekcijos, rūkymas, mažas fizinis aktyvumas.“

R. Mickevičiūtės nuotr.

Visa tai įtakoja mūsų organizmą ir odos būklę, kuri pirmoji pajaučia šių veiksnių galią.

Kaip padėti savo odai? Gydytoja dermatologė vardina: gerti daug vandens, pasirūpinti sveika mityba, mankštintis, kiek įmanoma, vengti streso, pasirūpinti miego higiena.

Be abejo, ne mažiau svarbu skirti dėmesio ir odos priežiūrai: jos valymui, drėkinimui, maitinimui, apsaugai.

R. Mickevičiūtės nuotr.

Populiarūs Lietuvoje žmonės ir influenceriai jau susipažino su naujausiu „Vichy Laboratories“ produktu – serumu „Minéral 89“. Renginio metu svečiai galėjo išbandyti produktą.

Svarbi sudedamoji naujojo serumo dalis – terminis mineralizuojantis vanduo, gautas iš vulkaninių uolienų gilumos Prancūzijos Overnės provincijoje. Terminis vanduo natūraliu būdu praturtintas 15 vertingų mineralų, padedančių sustiprinti barjerines odos funkcijas, oda tampa atsparesnė išorės poveikiui.

R.Mickevičiaus nuotr.

„Minéral 89“ sudėtyje yra 89% mineralizuojančio terminio vandens, – tai aukščiausia terminio vandens koncentracija, kuri kada nors buvo pasiekta Vichy produktų sudėtyje. Taip pat serumo sudėtyje esanti natūralios kilmės hialurono rūgštis suteikianti galimybę drėkinti ir tonizuoti odą net 24 valandas.

Priemonės sudėtyje nėra parabenų, silikono, kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir alkoholio – „Minéral 89“ tinka net pačiai jautriausiai odai. Ją drąsiai galima naudoti odai aplink akis ir lūpoms. Serumą galima naudoti kaip vienintelę veido odos drėkinimo priemonę arba derinti su kitomis kasdienės odos priežiūros priemonėmis.

R.Mickevičiūtės nuotr.

„Ant nuvalytos odos ryte ir vakare užsitepkite 2 priemonės lašelius, ir skaidrus, lengvas drėkiklis 24 valandas drėkins odą nekeldamas rūpesčių dėl pavojingų sudedamųjų medžiagų“, – sako Nadežda Jarušina, „Vichy“ dermatologė konsultantė Lietuvoje.

Vichy Minéral 89 taip pat išbandė ir skrydžių palydovės:

Monika: „Skrydžių palydovės darbas yra blogiausias išbandymas, galintis atsitikti odai. Mes dirbame nereguliariu grafiku, dažnai nakties metu, mus nuolat veikia sausas kondicionierių oras lėktuve ir oro uostuose. Kiekviena mano kolegė gali patvirtinti, kad nors ir privalome atrodyti nepriekaištingai, bet ne visada tai taip lengva, kaip atrodo. Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduriame, tai odos išsausėjimas, paraudimas. Dažnos merginos oda jautri ir sudirgusi.”

R. Mickevičiūtės nuotr.

Viorika: “Keliaujame po visą pasaulį, todėl turime galimybę išbandyti gausybę skirtingų priemonių. Bet su šia priemone radome tai, ko ieškojome. Oda akimirksniu tapo labiau sudrėkinta ir kasdien jaučiu, kaip jos būklė gerėja. Tikiuosi, kad ir vėliau tai bus ištikimiausias mūsų skrydžių palydovas.”

Renginio akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis